Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk férfiak, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiak, ti hogy reagálnátok ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Adott egy 30 éves fiatal, mások szerint attraktív, vonzó, sportos, intelligens lány, aki első látásra belehabarodik egy nála 10 évvel idősebb, már picit hízásnak indult és őszülő, de nála a szakmai hierarchián magasabb helyet elfoglaló férfiba.


A férfi félénk, saját bevallása szerint is leblokkol a nőktől, viszont már az első találkozásnál látványosan felfigyel a nőre, viszont mikor kommunikálnia kell vele, zavarban van, és olykor kimondottan tapintatlanul viselkedik.


A lány egyszer csak elkezd neki szakmai leveleket írni: rendes, kedves, segítőkész és értelmes. Erre nagy időkiesésekkel meglehetősen suta, összefüggéstelen mondatokból álló válaszokat kap. A nőnek elege lesz és hangnemet vált, és megpróbál valamivel közvetlenebb (de nem közönséges!!!) módon kommunikálni+elhívja kávézni. A férfi erre igent mond, viszont csak röviden és távolságtartón.

A nő hiába tesz fel kérdéseket, próbálja "oldani", érződik a távolságtartás és a bizalmatlanság, nem, vagy csak mérsékelten megy bele a viccelődéseibe, "flörtkezdeményezéseibe".


Kérdés:

1. mi mehet végbe a férfiban?

2. hogy lehetne a holtpontról kimozdítani?

3. ti hogy kezelnétek ezt a szituációt? (a nő részéről őszinte az érdeklődés)

4. a nő helyében hogy tartanátok a kávézásig a kapcsolatot, hogy ne legyen nagyon erőltetett és szánalmas? :D A nagy esemény valamivel több, mint egy hónap múlva lesz.

5. Bármilyen tanácsot örömmel fogadok! :D köszönöm


2018. máj. 4. 21:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%

"saját bevallása szerint is leblokkol a nőktől"


És ezt neked mikor vallotta be ilyen bizalmasan, ha egy szakmai levélre nem tud összeszedett választ írni?

Btw, szerintem azért is lehet zavarban, mert látja rajtad, hogy bejön és nem kölcsönös, csak nem tudja kezelni.

Inkább tartja a távolságot.

Esetleg családja is van.

2018. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

a. tudok olvasni. látom, ha nincs összefüggés a mondatok, sőt a mondatrészek között.

b. egy közös isminknek mondta, hogy tetszem neki.

c. nincs családja, nincs nője.

2018. máj. 4. 22:08
 3/39 A kérdező kommentje:

:D lol

a. pontot benézem :D mégsem tudok olvasni :D:DD:D

2018. máj. 4. 22:09
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azért viselkedik így, mert alapból töketlen a nőkkel. A tapintatlanság alatt mit kell érteni, mi volt?

Szerintem amúgy nem jelent semmit, így, hogy elutasítja a kezdeményezést is. A kávézásig meg ki tudja, mi történik. Én tuti nem kínlódnék vele, de te tudod.

2018. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Persze, mindenki ezt mondja, de én képtelen vagyok kiverni a fejemből. Pedig nem is az esetem és tényleg az egész irracionális.


Tapintatlan: pl. nem akart köszönni, feltűnően kerülte a velem való bármilyen kontaktot, de néha, mikor véletlenül kettesben maradtunk pár pillanatra, akkor mindig megszólított és próbált kedves + figyelmes lenni és hát láttam, hogy többször is végigmér, amikor kevésbé figyelem.


A szakmai mailre való válasz gyak. egy hét alatt fogalmazódott meg, ráadásul úgy, hogy már eleve "sunnyogott". T.i. korábban a közös ismerősünk közvetítésével küldtem neki valamit, amit ő ötszöri írásbeli és szóbeli felszólítás ellenére sem köszönt meg személyesen, hanem csak az ismerősön keresztül üzengetett + tett fel kérdéseket. Igazából, ezt untam meg.

2018. máj. 4. 22:30
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég távolságtartó ha 1 hónap múlvára adott időpontot kávézni...
2018. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

:)

Én javasoltam egy későbbi időpontot, mert addig mindketten külföldön leszünk. Én a napokban indulok, ő másfél héttel később.

2018. máj. 4. 22:56
 8/39 anonim ***** válasza:
64%
Hívd el kávézni és az üdvözlésnél csókold meg. Hasonlóan félénk srác voltam, az egyik lánynak az ismeretségi körömből nagyon bejöttem, ő feladta az utalgatást és simán megcsókolt, utána ment minden mint a karikacsapás.
2018. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ultragáz, hogy köszönni sem akart. Jézusom.
2018. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Hát. Igazából tipikus béna szituáció. Beléptem az irodába, az ismerősöm lelkesen köszönt, a pasas pedig csak épphogy kinézett a monitor mögül és csak jóval később motyogott valami "jó napot" félét.


Csók: ehehe... ezt nem merném :) Alapvetően én is zárkózott és félős vagyok. :)


+ ami még az egészhez hozzátartozik, hogy munkamániás és 0-24-ben dolgozik kb.... :(

2018. máj. 4. 23:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!