Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A baratom egyre csunyaban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom egyre csunyaban beszel velem szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratommal mar 1,5 eve egyutt vagyunk, de kb fel eve alap beszed stilusa megvaltozott es egyre csunyaban beszel alapbol velem. Ha veszekszunk pedig mivel alapbol csunyan beszel a veszekedeskor megjobban, van hogy megfenyeget volt hogy a nyakam is megfogta ( nem erosen ) utana rogton elengedte es mintha kicsereltek volna megnyugszik es ujra a regi. Eleg megalazonak erzem neha a viselkedeset foleg hogy sokszor csinalta tarsasagba. Ezert ugy dontottem szakitok vele mar lassan fel eve, de nem megy mivel amjng felhozom a szakitast megvaltozik mint egy angyal. Egyre jobban javul de mindent arra fog hogy en felidegesitem es igy reagal es nemtudja visszafogni . Oke megertem neha, de van hogy alap tarsalgasba is mar igy beszel. Mit tegyen szerintetek? Nagyon szeret es mindig mondja probalja visszafogni magad de nem megy. Csak erre annyit tudok mondani, hogy eddig ment most miert. Nem? Enis eleg nehez eset vagyok, sot De van egy hatar szerintem! Szerintetek mit tegyek? Nehez a szakitas mert mindennap egyutt vagyunk tokeletes a kapcsolatunk ezen kivul mindenben kijovunk stb csak ez a gond .
2019. júl. 14. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Azt is megvárod, hogy megrugdos a földön, vagy annyi is elég lesz, hogy megszorongatta a nyakad? Szerintem te is tudod a választ a kérdésedre, jó kategóriába írtál.
2019. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Az átlag szint alapján szülj neki 2 gyereket. Ha viszont értelmesebb vagy, mint egy pálmafa, akkor keress egy normális pasit.
2019. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

"tokeletes a kapcsolatunk ezen kivul mindenben kijovunk stb csak ez a gond ."



Persze, ezért veszekedtek és ezért paraszt.


Lapatra vele.

2019. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De nem tökéletes. Ez akkora nagy önámítás. Ha a rossz tulajdonságait nem nézzük, tökéletes. Ja, Hitler is jófej volt a náci dolgot leszámítva.
2019. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
XD
2019. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én otthagynám a francba, velem nem szórakozna.
2019. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

folyamatosan manipulál, ő irányít, aztán rosszat tesz, még akkor is nála a gyeplő, de mintha nálad lenne....nagy játékos, szabadulj meg tőle mielőbb, mielőtt komolyan helyben hagy 1x.

Száp lassan fel fog őrölni téged lelkileg, folyamatosan kisebb nagyobb traumákat okoz, hogy ne tudd magad összesezedni, és cselekedni.

végy erőt magadon Drága :)

2019. júl. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!