Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy kapcsolatot szépen lassan "leépíteni"?

Figyelt kérdés

Veszélyes illetőről van szó. Többször is alkalmazott már testi fenyítést rajtam, és szóbelileg is nagyon bunkó, utálatos. Szép lassan szeretnék tőle eltávolodni, mert anyagilag oda-vissza is van még elrendeznivalónk, sajnos kárt okoztam + neki is vissza kell szolgáltatnia valamit. Ez kb pár hónap, míg rendeződik.. Addig hogyan tudom úgy hűteni a kapcsolatot, hogy ne nekem esés meg r.bancozás legyen a vége, hanem az hogy szép lassan már le sem ejt? Ebben kérek tanácsokat és légyszíves ne támadjatok, van elég bajom, közös háztartás hála istennek nincs.

Én már eldöntöttem hogy másfajta kapcsolatot szeretnék, nem egy ilyen büdös bunkót (viccen kívül sokszor még koszos is..), akinek még én fizetem mindenét és még bunkó is hozzá.

Szóval segítsetek..



2019. júl. 17. 13:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy egyre kevesebbet írok, neki, egyre inkább megvonom a testiséget, és mikor kérdezi hogy ráérek-e akkor azt mondom hogy most nem, és mondjuk a talik száma lecsökken heti 1-re aztán még annyira se. Ez jó?
2019. júl. 17. 13:37
 2/12 A kérdező kommentje:
Vagy inkább dobjam ki ma, tiszta lappal?
2019. júl. 17. 13:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A szintet nézve ez nem opcionális. Az elhidegülés az ilyeneknél olyan, hogy amikor érzi hogy messzebb van, mint azt elvárná, robban. Szóval oérj külső segítséget. Intézd el az anyagiakat, ah látom, te nem tartozol neki, utána vége üzenet.
2019. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de sajnos én tartozom neki mert pénteken összetörtem a kocsiját, amiket elcseréltünk, neki meg majd pár hónap múlva vissza kell adnia az enyéémet. idő míg a pénz összejön karosszériásra stb, érted. .. addig mi legyen?
2019. júl. 17. 13:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés milyen kocsi, ha hasonlót törtél össze, akkor add neki oda a tiédet (szerződéssel és átiratással). aztán végezd ki a kapcsolatot.

Testiséget el kell felejteni, ne add el magad!

Vagy az a legtisztességesebb, hogy visszakéred a kocsidat, szakítasz vele, és kifizeted a káért amit okoztál.

2019. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
opel corsa 2003 1.0 övé, toyota yaris 99 1.0 enyém. kb hasonló. a gond az hogy még nincs pénz a corácska javítására, amit amúgy sajnálok is, de ahogy lesz majd akkor fogom elhagyni... vagy nem tudom.
2019. júl. 17. 13:54
 7/12 A kérdező kommentje:
ja és. én most járhatok busszal , mint egy barom, ő meg bitorolja a kocsimat, mert hogy a szar futár állásához kell! szerintetek ez így mennyire korrekt?! ugye hogy mennyire igazam van?????
2019. júl. 17. 13:55
 8/12 A kérdező kommentje:
ja és az egész kocsi csere az ő ötlete volt, amire magam sem tudom hogy de ravett, pedig én nem akartam, odaadta nekem a szervó, klíma, nélküli szar esésű szart, aztán vezesd idióta..😞 ő meg elerte maganak a jot. most is talit beszeltunk meg de annyira nincs mas kedvem ehhez az emberhez, hogy csak na.. ha meg barmin megsertodok akkor meg en vagyok a hisztis ribænc (idézem). kezd nagyon elegem lenni
2019. júl. 17. 14:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jááájjj....
2019. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Írtam :D
2019. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!