Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy kapcsolatot ilyen módon leépíteni?

Figyelt kérdés
Már rég nincs szerelem de én még szeretem.Sokszor felvetettem a szakítás dolgot de ő nem akar,illetve nem mondja ki.Én képtelen vagyok rá mert félek,hogy egyedül maradok.Az önbizalmamat leépítette a nullára sajnos.Azt mondja unalmas vagyok az ágyban,hidegen hagyom,nem akar már,elege van belőlem mert hisztis vagyok,stb.Gondolom el akarja érni,hogy én szakítsak.De nem tudok:( Hogy álljak talpra így?
2011. ápr. 14. 02:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben jártam én is. Fiatal, vonzó nő vagyok, de volt úgy, hogy úgy éreztem, hogy én vagyok a legszerencsétlenebb a világon, hála a páromnak. Mint nőt, teljesen leértékelt, semmibe vett. Mindenki tudott értékelni, kivéve őt, és ebből elegem lett. Sajnos én is inkább egyre jobban kifordultam önmagamból, és ez nem tetszett, mert nem éreztem magam jól a bőrömben. Van egy pont, miután már betelik a pohár, és nálam betelt. Nem benned van a hiba, hanem egyszerűen nem illetek össze. Mindenkinek más az ízlése és az igénye. Te sem akarhatsz egy olyannal együtt lenni, aki nem értékel téged. Olyannal kell együtt lenned, aki mellett felszabadulsz, vidám vagy, és nem egy ilyen mellett. És igen, van ilyen pasi, még neked is, hiszed vagy sem!!
2011. ápr. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szakíts.
2011. ápr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elegem van már nekem is. De belém sulykolta ,hogy mennyi hibám van,nem vagyok szerethető,csúnya vagyok,meg ehhez hasonlók és nem tudok feloldódni már senki mellett még egy baráti társaságban sem. Depis lettem és mindig szomorú. Igy azán tényleg nem kellenék a kutyának se.
2011. ápr. 14. 17:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Készíts listát a kapcsolatod előnyeiről és hátrányairól, gondolj vissza a megismerkedésetek előtti időkre, hogy jobban vagy rosszabbul érezted magad nélküle.
2011. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első hozzászóló vagyok.

Kell egy kis idő, amíg ismét formában leszel. Kezdetnek mondjuk dobd ki! Aztán menj el vásárolni, hozd magad egy kicsit formába. Csak szép lassan. Meglátod, hogy mennyi pozitív visszajelzést fogsz kapni, csak nyisd ki a szemed. Már az is jó érzéssel fog eltölteni, ha megbámulnak az utcán. Mosolyogj, légy kedves mindenkivel. Ismerkedj, nem muszáj azonnal felszedned valakit. Barátkozz, ismerkedj, flörtölj. A flört csodákra képes. Ha csak rövid időre is, de nagyon hatásos.

2011. ápr. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha meg úgy sem menne, akkor érdemes ellátogatni egy szakemberhez. Nem leszel még attól dilid, ha segítséget kérsz.
2011. ápr. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Így persze, hogy nem lehet szakítani, hogy leépítette az önbizalmadat. Persze, hogy félsz attól, hogy egyedül maradsz. De hidd el sokkal jobbat is fogsz nála találni, aki majd értékelni is fog.

Legelső lépésként kérdezd meg tőle, ha azt gondolja, hogy csúnya vagy, nem vagy jó az ágyban, hisztis vagy, akkor miért van veled?

Ennek a srácnak nincs valami nagy akaratereje és még nagyon gyerekesen viselkedik, hiszen a felelősséget sem tudja vállalni. Ráférne egy-két pofon is olyankor, mikor aláz téged.

2011. ápr. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most szakítottunk a hétvégén,4 év után.Elegem lett.Nem tudom,veled még miket csinált,de engem annyira megalázott,mint embert még így soha!Bár még itt van,de remélem minnél hamarabb költözik.Azt mondta legkésőbb 1-ig.Vegyél erőt magadon!Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?Nekem pl az adott erőt,amiket itt olvasgattam,annak a sok embernek a véleménye,akik jó irányba akarnak terelni.A másik ami volt,hogy találkoztam két emberrel,akik végtelenül aranyosak és tartják bennem a lelket.(az egyik is hasonló helyzetbe van,csak ő a bnőjét akarja otthagyni beteges féltékenység miatt.De a srác 3 éve van a csajjal,2,5 éve nem szereti már!)Írogatják itt,hogy én már biztos nem lennék vele,meg hagyd ott a fenébe!De ez nem olyan könnyű,ezt most te is tapasztalod!Ne hagyd,hogy tovább alázzon,hidd el tapasztalatból mondom!Sokkal jobbat érdemlünk!!!Én sem tudom,hogy mi lesz ha elmegy,de azt tudom,hogy mennie kell,nem maradhat.A megszokás fog fájni,hogy 4 év alatt minden egyes reggel mellette ébredtem fel!Légy felnőtt nő és állj a sarkadra!Ne hagyd,hogy elérd azt a szintet,ahol én vok!Hogy egy nagy senkinek érzem magam!Voltam dokinál,mert eü.problémám van.Minden vizsgálaton voltam már,már csak az lehet,hogy lelki problémám van.Szval valószínű,hogy miatta van minden.A lelki dolgok igenis,kihatnak az egészségedre.Ne tedd tönkre magad!Tudom,ki beszél!Csak azt akarom,hogy mások ne jussanak el idáig!Kitartást neked! :)
2011. ápr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

csak azzal játszák el akivel el lehet!!

24/ff

2011. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 .Daniel. ***** válasza:

Szemét alak a párod. Viszont itt megjegyzem hogy a nőknek ez kell:) Két lehetőséged van:

Nem állsz talpra, tűrsz és végleg egy nagy senki leszel a pasid oldalán. A másik hogy erőt veszel magadon és nem akarsz neki megfelelni többé és nem hiszed el neki azt ha azt mondja rossz vagy az ágyban. Ne a régi kedves srácot lásd benne hanem a jelenét. Ha mellette összeszeded magad akkor úgy dobd ki mert magabiztosan léphetsz ki egy szar kapcsolatból. És máskor válogasd meg kivel jössz össze.

2011. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!