Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért olyan divatos manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan divatos manapság szakítani ahelyett, hogy megoldanánk a problémákat?

Figyelt kérdés

Két komoly kapcsolatom volt (5-5 év) és mindkettőben ugyan az volt a végkifejlet.... közölték velem, hogy kész ennyi elmúlt a szerelem. Én abban hiszek, hogy idővel a szerelem alakul, hol jobban érzed hol kevésbé... Alapvetöen nem voltak sűrű viták, vagy olyan nézeteltérés ami megmérgezte volna.. nem utáltuk meg egymást... nem csak társként, legjobb barátként funkcionáltunk..az együttélés és a hétköznapok mégis rányomták bélyegüket ami ellen egymagam kevés voltam küzdeni. Azt látom hogy az emberek elkényelmesednek.. nem tesznek a kapcsolatért de alanyi jogon várnák azt a boldogságot és megelégedést amit a megismerkedéskor még a hormonok generáltak helyettük.


Az érdekes inkább az, hogy nem akarták megoldani végül mégis felbukkantak évek múlva, hogy beszéljük meg... Mi a fene van ma az emberekkel? Mi ez a hóbort, hogy odafigyelés nélkül majd működik egy kapcsolat magától a végtelenségig?


28N


2019. júl. 17. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Az emberek egyre ridegebbek, érzéketlenebbek, mert interneten le lehet tudni egy ismerkedést egy egyszerű balra húzással, akkor miért ne mehetne ez így a való életben is? “Kit érdekel, majd jön a következő.”
2019. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert már nem szorulunk egymásra anyagilag. Régen is sok szakítás lett volna, csak ha nőként az utcára kerülsz, a falu meg kibeszél, akkor ez elég volt, hogy benne maradj a rossz kapcsolatodban.


Ehhez jön hozzá, hogy egyre elvadultabbak az emberek. Ez viszont minden téren ott van, nézzed csak meg hogyan közlekednek.

2019. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért más, hogy egy együtt járásban hűltek ki az érzelmek, vagy egy házasságban, gyerekek mellett.

Most nyilván értelmes ember nem igazán megy bele egy házasságba, ha már elmúltak az érzelmek, akkor meg minek raboljátok egymás idejét?

2019. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúlnak az érzések valaki iránt, akkor nincs mit megoldani. Tehetsz bármit is, nem tudod visszahozni. Nekem 2 hosszú kapcsolatom volt, az egyik 7 év után azért ért véget, mert már nem szeretett a párom, és ezt én is éreztem. A mostani 9 éve tart, kétszer vplt nagyon komoly mélypont, mikor majdnem véget ért, de itt tényleg problémák voltak, amiket meg tudtunk beszélni, majd megoldani, a szerelem, szeretet mindig is megvolt. Ha ez már nincs meg, akkor a fejedre is állhatsz, akkor sem fog működni. Aztán mégis összeházasodsz, jön a gyerek, és a valós problémák, és akkor derül ki, hogy mégsem működik.
2019. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért akarod rákényszerìteni valakire,hogy maradjin veled,ha elmùltak az érzelmei.Ha nincs,akkor az ember nem akar tenni a javulásért.Te sem akarnál.Inkább vedd ùgy,hogy volt két hossszùtávù kapcsolatod,amiből tanultâl.Ìgy jó ahogy van,ha nem szakítasz az elsővel,nem találkozol a másodikkal,és ha az utóbbi nem hagy el beleposhadhatsz egy kapcsoltba,ahol nincs a másik részéról érzelem, csak tartogat,mert nincs jobb. Így legalább találkozhatsz egy ùjjal,akivel talán boldogabb leszel,tartson ameddig tart.Mert bármilyen nehéz elhinni a legtöbb kapcsolat nem azért van,hogy örökké tartson.
2019. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5 év alatt azért volt idő arra, hogy kialakuljon a szerelem, kötődés, szeretet. Ha ez nincs, akkor kár erőltetni, mert csak a langyon vízben úszkálás lesz.
2019. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Biztos veled is volt valami probléma, ha egyiket se tudtad megtartani, pedig 5-5 éved volt rá. Lehet te is túl kevés energiát, odafigyelést, szerelmet, rajongást tettél bele. Férfiak is tudják hiányolni ám az ilyesmit.
2019. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A te leírt példádban pont nincs olyan probléma, amit meg lehetne oldani. Lényegében probléma sincs, csak a szerelem hiánya. Ilyenkor mit lehetne tenni szerinted, a szakításon kívül? Tényleg érdekel, mert nekem ötletem nincs.
2019. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valamit nem lehet megoldani, visszafordíthatatlan.
2019. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!