Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után valódi esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után valódi esélyt adott?

Figyelt kérdés
Jól működő (ezt mutatta ő is felém) kapcsolatból lépett ki pár napja, hogy ő ezt nem tudja folytatni s már régóta őrlődik. Mert hogy nem illünk össze. Nehezen fogadtam, most azt monddja próbáljuk meg előlről kezdeni, újra ismerjük meg egymást. Ez mit jelent pontosan? Hogyan kellene viselkednem vele? Most így első nap nagyon hűvösek vagyunk egymással- nem akarom ezzel elrontani.
2019. júl. 19. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Ez már csak egy kínlódás! Semmi értelme ennek, vagyis a folytatásnak. Nem megismerkedni akar, hanem egy olyan embert kapni, aki kielégíti az igényeit. Ha eddig nem ment, akkor most szerinted menni fog? Max. ideig-óráig, de akkor te kerülsz alárendelt szerepbe. Egyébként már most megsúgom, hogy ha férfi a párod, akkor szexuális problémája van, ha meg nő, akkor meg nem vagy elég határozott, inkább egy szürke és unalmas ember vagy a szemében.
2019. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
De naiv vagy...
2019. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hinném el,hogy azért szakított,mert nem illetek össze,ha most ùjra meg akar ismerni.Akkor eddig nem is figyelt rád,és semmit nem tudott rólad,ezért vont le téves következtetést miszerint nem illetek össze?

Azt hiszi,ha ùjra ismerkedtek akkor majd kiderül teljesen összevalók vagytok?


Szerintem akkor érdemes ùjrakezdeni,ha akarod,és nem vagy sértett,amiatt,hogy szakított.Most boldognak kéne lenned,ehelyett hűvösek vagytok egymással.Lehet érdemes volna jobban megbeszélnetek a dolgokat először.És akkor megenyhülsz Te is.

2019. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Évek után működhet szerintem. Nem 1-2 hét után, és csak ha nincs sértettség
2019. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem valaki ha valaki szakítani akar, akkor menjen.

Ha nem gondolta komolyan, akkor játszmázik és azért menjen.

2019. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, boldognak kellene lennem. Nekem is idő kell amíg túlteszem magam ezen a hirtelen jött szakításon, merthogy előtte való nap még velem tervezett. Most még rosszabbul vagyok mint mikor szakított, mert kb azt várom (nem várom) h derült égből mikor én mindent jónak látok mikor jön újra ezzel h ez nem megy. Ez az érzés pedig nem hagy enni, aludni, gondolkodni. Pedig nagyon szeretem (mégha tényleg teljesen más az életszemléletünk is)
2019. júl. 19. 09:36
 7/12 A kérdező kommentje:
A "megsúgásról" annyit h ő a férfi és biztos h szexuális oka van a szakításnak. Mégha nem is mondja mutatja is előttem az igazi arcát, ebben biztos vagyok.
2019. júl. 19. 09:41
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Akkor pont ezt kellene megbeszélned vele,amit írsz.őis elmondja,amit gondol,és érez,Te is.
2019. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Úgy látom nem jött össze a másik kapcsolata, gyorsan visszament hozzád, mondván menthető ami még menthető... :D

Úgy dobnám ki az ilyen ambert aki játszadozik mások érzéseivel, hogy anyuciig repülne...

2019. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább visszament a langyos fosba a bedől új lehetőség után. Az, hogy azt mutatta, hogy működik, nem jelenti azt. Az látható, ha valami nem megy. Ezen már nem lehet tovább rontani.
2019. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!