Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szakításotok feldolgozásának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakításotok feldolgozásának idejéről és fazisairol tudnátok nekem mesélni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mennyi idő telt el azzal, hogy napról napra fájt a dolog? És aztán mennyi idő volt, amíg gyakran eszembe jutott? Mikor kezdődött el az érzés elmulasa?

Én fél éve vagyok ebben, de úgy érzem ez még jó időt igényel..

Meseljetek,miket tapasztaltatok :) 20/L



2019. júl. 19. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1,5-2 év.

Első 4-5 hónap önmarcangolás, pokol és rosszindulat.

Utána jött 1 év üresség, és kb. most tartok ott nagyjából, hogy tudnék valamit kezdeni a helyzettel ha elém jönne.

(Nem voltam ezidő alatt mással)

2019. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Hm.. parhonap... Olyan semmien, össze is jártunk úgy... De aztán.. Osszevesztünk... Parhonap eltelt megint nagyon hiányzott... És ez így volt 2 évig. Én nem borultam ki szakítás miatt. Inkább sok ideig emészt a dolog és utólag jön ki. De mindennel igy van nálam.
2019. júl. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mérges vagy, utálod magad, utálod őt, de minden vágyad, hogy visszakapd..


Vágyakozol utána, talán össze is jöttök újra, de nem az igazi, és kezded felfogni, hogy vége örökre, üresség..


Vágyakozás, szép emlékek visszajátszása, változtunk, kezdjük újra fázis


Összemelegedtek de rá sem ismersz, már nem kell

2019. júl. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 3-4 ébbe telt, mire leesett, hogy itt már tényleg nem lesz semmi folytatás köztünk.
2019. júl. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Egy este alatt elfeledtetném veled😉


Este 8-9-kor elcuccolt, másnap délelőtt már hárman is akartak találkozni...

2019. júl. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3-4honap és utána túl tudok lenni rajta, nyílván nem találkozni vele többé, nem beszélni vele és fel venni új szokásokat és le foglalnia magát az embernek ennyi a titka.
2020. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!