Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megbánta volna a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánta volna a szakítást?

Figyelt kérdés
Az ex barátom szakított velem pár hónap után. Én ezt elfogadtam nem kerestem, nem könyörögtem. Viszont azóta szerelmes zenéket, idézeteket osztott meg az oldalán, még a seet by psycho számot is megosztotta. Volt olyan megosztottam valamit, aztán még aznap ő is megosztotta azzal kapcsolatosan. Még az is előfordult hogy ugyanazt belájkolta amit én, vagy ha én kitettem magamról egy valamilyen színű pólban ő is csinált képet magáról ugyanabban a pólóban. Még egy olyan képet is kitett amit az előttem lévő ex barátnője lájkolt csak.
2019. júl. 20. 10:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
#10 na látod, hogy gyerek vagy... Most kell a pasi vagy nem? Ha nem, akkor miért érdekel, mit gondol? Ha meg igen, mit játszod az agyad?
2019. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

#9, Kèpzeld, voltunk tinik, ès minden bizonnyal mi is hasonló gondolkodásúak voltunk akkor. De mivel már nem vagyunk azok, máskèpp gondolkodunk, már nem látjuk át ezt a fajta "tini logikát", nem tudunk azonosulni vele, mert már túljutottunk rajta.


Kèrdező, te meg ne vergődni rajta. Túl nagy figyelmet szentelsz neki, hogy betève tudod mikor mit lájkolt meg osztott meg...

Próbálj inkább a való világban èlni, ne csak a világhálón.

2019. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha nem kell neked, akkor meg minek agyalsz ezen? :D
2019. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Te ne agyalj ezen.

Ha esetleg megbánta, akkor ő keressen, laposkúszásban.

2019. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!