Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után csináltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után csináltatok már olyat, hogy elmentetek a volt párotok háza köré, vagy oda ahova együtt jártatok, vagy ő jár, és így összefuthattok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Még tini koromban. Azóta felnőttem.
2019. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég pszichopata dolog csak emaitt ott járkálni

Inkabb ne tedd :)'n

2019. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem állandóan. Csak egy-két alkalommal, mikor arra húz a szív.
2019. júl. 20. 17:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy oda huz de ezzel magadnak nehezíted meg megjobban az elvalast
2019. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt, hogy arra kanyarodtam, pedig mehettem volna másfelé is. Mostanában inkább az ellenkezője: még akkor is kerülő úton megyek, ha amúgy arra lenne ésszerű menni. Talán ez azért van, mert kezdenek begyógyulni a sebek, és nem akarom, hogy feltépje egy véletlen találkozás. Meg fura is lenne a szemébe nézni. A tilosban jártunk mindketten és olyan oldaláról ismerem, amit nem sokan. Kicsit kijózanodva fura lenne találkozni, mert már nem lehetne úgy tenni, mint mielőtt kimondtuk, de mégis kezd megint olyan idegenné válni, azzal a különbséggel, hogy ez az idegen érdekes dolgokat akart művelni velem és beszélt velem igen kanos állapotban. Ez most már inkább kínos.
2019. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5# mennyi ideje szakítottatok?
2019. júl. 20. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ellenkezőleg. A közelébe sem.
2019. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1 éve és 2 hónapja

Igazából sose voltunk együtt, csak szerettünk volna.

2019. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csináltam. És még most is van olyan helyzet, vagy út, hogy nem tudom kikerülni, így mikor elmegyek a ház előtt, mindig rá gondolok és az Együtt töltött időre. :( Pedig vissza gondolva tényleg kínos volt az egész helyzet. Nálunk is az volt hogy nem jöttünk össze, pedig lehetett volna....
2019. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Csak kivertem éjszaka a bolt kirakatára, ahol dolgozik. Részeg voltam.
2022. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!