Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan léphetnék túl az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék túl az új kapcsolattól való félelmemen? L (lenn)?

Figyelt kérdés

A tőrténet a következö: 3 évvel ezelőtt megismerkedtem egy fiúval, akivel jartunk és én őrülten szerelmes voltam/vagyok bele, de mar 2 éve szakítottunk. Azóta nem nagyon találkoztam vele, hogy el tudjam felejteni- 1 évig le volt tiltva és nem is láttam őt sehol, de most kb fél éve újra feloldottam őt, mivel senki mással nem alakult semmi és magányos voltam. Na már most tegnap előtt ismét lefeküdtünk 2 év kihagyás után, és habár megfogadtam hogy több szex nem lesz vele, rájöttem még mindig szeretem őt, de többet már nem tudnék vele összejönni és ő se velem sajnos.

Mindenesetre alakul most egy másik fiúval valami és már-már ott tartunk, hogy szerintem hamarosan megkérdezi, hogy járunk-e és újra párkapcsolatban leszek (2 év után!)

Ami zavar, az a következő: rájöttem, hogy én még mindig az exembe vagyok szerelmes, de persze a jelenlegi fiúm is nagyon tetszik, de nem úgy/annyura, mint az exem. Ezt természetesen elfogadtam ,de mihelyst összejövök a fiúval akivel mostmár kb fél éve ismerkedünk, természetesen újra le fogom tiltani az exem. A dolog az lenne, hogy nem tudom így hogy fogok tudni egy új kapcsolatban lenni, ha az zavar, hogy annyira még senkit nem szerettem, mint az exemet. Természetesen a mostani fiúm is szeretem, de máshogy és nem annyira, mint a volt barátom. Nem tudom, ez az érzés valaha is el fog e múlni, elvégre 2 év az sok idő, ami eltelt, de attól félek ez az érzés egész életemben “bénítani fog” és az exem lesz az egyetlen igaz szerelem az életemben és nem tudom ez mennyire fogja befolyásolni a jövőbeli kapcsolataimat.

Ment már ilyenen keresztül itt valaki? Vagy szerintetek felesleges az aggodalom ezen a téren?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. júl. 27. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Tedd meg azt a szívességet az új fiúnak, hogy békén hagyod. Nem vagy valami korrekt vele.
2019. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

...el fogom neki mondani természetesen, hogy mi történt. Egyszer volt egy nagyobb vitánk és kb 4 napig nem is beszéltünk. Utána bevallotta nekem, hogy ő azalatt a 4 nap alatt lefeküdt egy lánnyal, akivel előttem kavargatott, de nem akart tőle semmi komolyat.

Természetesen rosszul esett, de nem hibáztathatom érte — mint ahogy ő se engem — mivel még nem voltunk/vagyunk együtt.

2019. júl. 27. 23:48
 3/8 Klau97hun ***** válasza:
21%
4 napon belül talált egy kuro pajtit xd ez is hosszú kapcsolat lesz 🤣
2019. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Tini párkapcsolatokba pls
2019. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ismerek hasonloakat, es mar hosszu evek ota egyutt vannak.. ennyit errol.... de koszonom probalkozasodat, probalkozz massal ;)


Nem, en mar nem vagyok tinedzser. Ezert sem az altalad megemlitett kategoriaba irtam. Jo helyre irtam! ;)

2019. júl. 29. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem a résztvevők kora a mérvadó, hanem a "problémák" jellege. Pl. ha fizikával kapcsolatban lenne kérdésed (bár nem lesz), azt a fizika kategóriában kell feltenned, annak ellenére, hogy nem vagy fizikus.
2019. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben!
2019. júl. 29. 21:08
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Eléggé pótléknak tűnik az új srác, de lehet, hogy téged is annak szán

Nehezen zárul le egy szerelem, akárhányadik is.

2019. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!