Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy visszariadt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy visszariadt a kapcsolattol?

Figyelt kérdés
Egyutt vagyok egy ferfival. Igaz nagy a tavolsag kozottunk, de megoldottuk es csak egy fel evet kell kibirni. Bemutatott mar a baratainak is. Mindennap keres, programokat szervezunk. Az utobbi egy hetbe viszont teljesen megvaltozott. Flegma, lekezelo. Elottem 4 evig nem volt kapcsolata azt hozzateszem, es latom, hogy nem is igazan sokszor tud ezzel a kapcsolattal mit kezdeni. Az elejen irogatta, hogy szeret. Mostanra annyit mondott "majd szol ha valtozas kovetkezett be". Kerdeztem, hogy mar nem szeretne velem? azt mondta, de szeretne tovabbra is. Esetleg masik no van e? Nem nincs. Mitol lehet ez? Annyit meg igy elszolt, hogy az unokatesojanak megmutatott es o azt valaszolta hogy annyira nem szimpatikus nincs kisugarzasa. Ez rosszul esett amugy, mert sose talalkoztunk. Lehet emiatt lett ilyen?
2019. márc. 11. 06:49
 1/5 The pale emperor ***** válasza:
100%
Nem riadt vissza. Egyszerűen csak paraszt.
2019. márc. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Buta,ennyi,és még bunkó is.Melyik értelmes ember mondaná el a barátnőjének,hogy mit gondol egy. kép alapján az unoktestvére?Vagy a majd szólok,ha változott.Szólj Te,hogy változott,és már nem érdekel vele a továbbiakban semmi.
2019. márc. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem is bemutatott a barátainak egy exem, semmit nem jelent az égvilágon.

Nem akar már tőled semmit..

2019. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Majd szólok ha változott? Atyagatya.

Annyi szenvedély van ebben a pasiban, mint egy szemetes kukában. Ő ilyen fajta. Vagy elfogadod,vagy nem.

2019. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat! :)
2019. márc. 11. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!