Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyjam a barátnőmet vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a barátnőmet vagy sem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, unalmas lett számomra az erőfeszítései ellenére is. Persze értékelem, amit tesz értem, de... Van más nő, aki jobban érdekel.
2019. júl. 30. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A 21. század nem azt jelenti, hogy gyakorlatilag barátok (vagy még azok se) vagytok és összejártok dugni. Ne hívjunk már kapcsolatnak valamit ami nem az. A kapcsolat attól kapcsolat, hogy szerelmesek vagytok. Például azért is kell ez mert ha valakibe szerelmes vagy akkor nem csalod meg. Pontosan azért mennek tönkre a kapcsolatok mert ennyi a szerencsétlen balfsz akinek mindegy csak lyuk/farok legyen meg pár hónapig nem unalmas. Persze, lehet, hogy nem fog működni csak 1-2 évig, lehet, hogy más lesz az igazi vagy tönkremegy előbb-utóbb. De ettől még soha nem lesz értékelhető párkapcsolata annak aki kicsit se szereti azt akivel együtt van. Ott mindig lesz megcsalás, ott soha nem lesznek együtt sokáig. Akinek nem fontos, hogy odáig legyen azért az emberért akivel együtt van az minek van kapcsolatban? Ember ez a párkapcsolat lényege, hogy fülig szerelmes legyél és olyan embert találj aki elvarázsol. Neked az egy éjszakás való, amid eddig volt az nem kapcsolat, csak összejárkálás.
2019. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%
Mi annak a csajnak a keresztneve, akiért jobban oda vagy?
2019. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#12


Te nagyon gyerek vagy még, nőj fel...


Viszont nem vitázok. Na lépek enni.


Helloka

2019. júl. 30. 21:21
 14/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok gyerek, lassan töltöm a 30at, 6 éve vagyok házas. Hogy miért voltam erre képes? Mert szerelmesek vagyunk. Ezt tudja csinálni egy NORMÁLIS kapcsolat.
2019. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok és mióta vagytok együtt?
2019. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, azért mert sok a rossz kapcsolat manapság, meg se próbáljak jóban lenni?

Szerinted lehetetlen? Akkor minek kezdtél bele bármilyen normális kapcsolatba, miért nem fizetsz qrvákat aztán jól van?

2019. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%
Azért vagyok gyerek, mert megkérdeztem h mi a keresztneve? Mi bajod van? Hozzádszólni azért még lehet?
2019. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!