Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Boldogtalan vagyok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan vagyok a párom mellett de nem tudom elhagyni mert nincs hova mennem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
elsosorban nok valaszat varom akik voltak hasonlo helyzetben.
2019. júl. 31. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kezdj el dolgozni azon,hogy legyen hová menned.
2019. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Átmenetileg lehet barátokhoz, rokonokhoz, idővel pedig albérletbe.
2019. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tudok rokonokhoz, nincsenek barátaim. megprobalok gyüjteni különválásra
2019. júl. 31. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Lián-lián.

33/f

2019. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jobb ötletem nekem se, kezdj el félretenni, hogy le tudj lépni.
2019. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress albèrlőtàrsat.
2019. aug. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyan nincs,hogy ne lenne más megoldás. Gondolkodj, takarékoskodj, keress valami megoldást. Ha nem ma, akkor holnap, vagy a jövő hónapban, de legyen terved rá.

Ha csak tétovázol,nem keresel megoldást, benne ragadsz évekig.Vagy megvárod,hogy Ő mondja azt,hogy menj onnan?Mert ha nem működik a kapcsolat előbb-utóbb megteheti.

2019. aug. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a nő? Amúgy sajnálom. Én is boldogtalan vagyok nőként a párom mellett. Ugy viselkedik mint egy kisfiú. Mindenen megsértődik főleg az őszinte véleményen. Állandóan jön Hogy kérjek bocsánatot. Anyagiak miatt én sem tudom otthagyni mert nekem már gyerekem is van de nem közös. És úgy nehezebb másik albérletet tálalni. Hiába van munkám. Kitartást a különválásig


N

2019. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Költözz össze 8#-al
2019. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!