Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy nem nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy nem nincs pàrom az életben?

Figyelt kérdés

Egyre inkább azt érzem, hogy nekem nem jut társ ebben az életben már. Nem vagyok csúnya, sőt azért elèg csinosnak mondanám magam, meg azért màsok is szokták mondani. Igyekszem szépen öltözködni is, a személyiségemmel sincs nagy gond. Mindenkinek vannak dolgai persze, de semmi vállalhatatlan részemről. Úgy értem semmi "hisztis pcsáskodás". Művelt vagyok, tanult, nem az instamodellkedés az életcélom. Átlagosnak mondanàm magam, nem érzem magam semmivel se rosszabbnak másoknál, mègis úgy érzem engem kikerül a szerelem. Mármint a másik ember irànyából. Voltam màr szerelmes, de ők fordítva nem, persze kiderült nem voltam elèg jó valamiért. Engem nem tudott felvàllalni, de az utánam következő lànyt a tenyerén hordozta és teljesen megvàltozott. Előfordult már 4x a komolyabb szerelem az én részemről. A szàmtalan sikertelen randiról ne is beszéljünk. Konkrét ok soha nincs, amiért nem kellek, pedig próbáltam puhatolózni, hogy mi a gond velem. A válasz: "Semmi gond nincs veled.", "Nem tudom mit akarok mèg." meg ehhez hasonlók...

Látom, hogy mások már sokkal hamarabb megtalálják az emberüket, alakul az életük, előbb-utóbb eljegyzés, házassàg stb. Nekem meg nem akar semmi sikerülni. Nagyon csalódott vagyok és egyre kiábrándultabb. Olyan mintha valami taszító lenne bennem, pedig már sokat agyaltam rajta és próbáltam magamban jobban végigvezetni mi lehet a gond. Teljesen normálisnak érzem magam, nem várok el tökéletes fiút, sőt inkább legyen tökéletlenül "tökéletes", nem érdekel mennyi pénze van, se az autója meg hasonlók. Egyetlen elvárásom van, hogy tanult, művelt legyen szintén. Helyes írás alap, de amúgy szakmai végzettség is mindegy részemről. Nem feltétel az orvos, jogász stb. végzettsèg. Általában vagy éretlennek érzem mèg a 30-as férfiakat is, vagy egyszerűen látszik rajtuk, hogy csak gyűjtik a skalpokat és semmi esetre se próbálnának egyetlen làny mellett kitartani. Annyira tudnék szeretni, de valahogy nem akar összejönni...

más érez így vagy csak én vagyok ilyen fura lény?


27/N



2019. júl. 31. 22:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

*nekem

*helyesírás

Mielőtt valaki megkövezne, mert milyen magas elvárásaim vannak, (én se vagyok tökéletes) bár helyesírás alatt a sokkal durvább eltéréseket értem..

Mondjuk a kérdésem lényege azért ettől független átjön szerintem ;)

2019. júl. 31. 23:12
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Őszintén? Túl görcsös vagy, el kell engedni.
2019. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Helyesírás egy szó Kicsim. 🙂

Üdv. a való életben. Szopás. Szeretni fogod.

Amúgy írj, én járok veled. F

2019. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Javítottam is magam "Kicsim" , ha nem tűnt fel.

Amúgy a valóságban élek, pont azt látom, hogy mások nem élnek ott..

2019. júl. 31. 23:17
 5/15 anonim ***** válasza:
Rendben Kicsim. Na gyerünk, írj. Nem érek rá reggelig. 8
2019. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ilyen "gentleman" nem tud érdekelni...

Biztos találsz majd valakit, aki leszop szívesen. Nem én leszek az, de azért köszönöm a lehetőséget. Pont a magad fajta férfiak a legkiábrándítóbbak..

2019. júl. 31. 23:26
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Én komoly ismerkedésre gondoltam. Bánt, hogy élből ilyesmit feltételezel. 😑
2019. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 mkvenner válasza:
Fura lennél? Nem hiszem. Inkább egyedinek mondanám. Saját és világos értékrenddel. Több oka is lehet annak, hogy eddig nem jöttek össze a kapcsolataid, azonban a hibát ne mindig magadban keresd. Személy szerint, annyit mondok, hogy ne add fel, és ne feledd, minden éremnek két oldala van.
2019. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha kicsit fiatalabb lennék, biztos írnék most Neked egy privát üzenetet. De mivel kettessel kezdődik a korkülönbség kettőnk között, nem tudom, merjek-e? :-(
2019. aug. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha a valóságban élnél akkor tudnád hogy egy rakás fos vagy. Egy normális átlagos csajnak nincsenek ilyen gondjai...
2019. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!