Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kepzelodom? 30-40-esek

Figyelt kérdés

Szoval van egy tokjofej fonokom akivel nagyon joban vagyunk, haromszor mondtam fel de mindig itt tartott es fizuemeles etc ( nem ez volt a gondom, de jolesett)


Szoval pentekre van egy idopontom a nogyogyaszhoz es kertem fel nap szabit (amit meg is adott). Erre ma a menedszerem keresztul kuld nekem egy imelt amit a menedzser mindenki elott felolvas es az van benne h megker h maradjak 40 perccel tovabb (szte emberhiany van (irodai melo) es cserebe kifizeti a taximat a nogyogyaszig. Namost a nogyogyasz konkretan egy masik varosban van es a taxi szamla kb 30 ezren felul van. Mindenki lefagyott (en vegkepp) mert sztem alapbol semmi szukseg arra h 40 perccel tovabb maradjak, masreszt ez egy szep gesztus de valamiert allati kellemetlennek erzem, konkretan komptomittalonak.


Ez most hulyen hangzik de hazas vagyok es nehezemre esik elfogadni tole mert o soha senkinek nem tesz szivesseget, foleg nem marasztal embereket h maradjanak ha fel akarnak mondani etc. Nem en vagyok az evszazad dolgozoja szal nem az van h 45 perc alatt szetesik nelkulem a ceg:-))))


Szoval tokre ertekelem a felajanlast de egyreszt miert nem tolem, egyenesen kerdezi miert a menedezsernek kell felolvasnia? Marmint senki nem kerte h olvassa fel, a menedzser dontott igy. A manager helyett kuldhette volna nekem is direkt de nem.


Ahogy elhangzott a taxi kifizetese mindenki ram nezett a menedzser kb megolt a szemevel es minden kollegam tatotta a szajat.


A kerdes; ezt most csak en reagalom tul vagy a srac tenyleg ennyire ram van kattanva? Megondjam neki h szamomra ez kellemetlen vagy csak fogadjam el h o ezt igy akarja? Egyaltalan ezmijez?


Koszi mindenkinek


30-asok mindketten es mindketten hazasok


2019. júl. 24. 22:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ráborítottam volna az asztalt a managerre, amiért ezt hangosan felolvasta. Utána meg a jófej főnökre.
2019. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Írtál már ki máskor is kérdést. Azóta még mindig nem mondtál fel? És még mindig a főnök körül járnak a gondolataid?
2019. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
A helyesírásodra hirtelen nem találok szavakat.
2019. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mea culpa a helyesirasert, egyreszt telefonon vagyok masreszt nem fokuszalok a nyelvtanra jelenleg:-)
2019. júl. 24. 22:38
 5/21 A kérdező kommentje:
1-es a fonokre miert?
2019. júl. 24. 22:39
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Értem én de mijez meg etc??? És irodán dolgozol... Nah mindegy. Ezeken a dolgokon kívül tapasztaltál bármit? Közeledett feléd?
2019. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

6-os Szerencsere nem:-) Marmint azon kivul h fizut emelt es megtartott es kozolte a fonokommel h ha megegyszer megjegyzem h bajom van vele (ezert akartam eljonni) akkor kirugja amit az HR is megerositett. Meghat nyilvan latom h kivetlelez velem mindennel kapcsolatban, es inkabb ilyen bamulasai vannak, meg mindig probal temat talalni h beszelgessunk, aztan amikor mar vegkepp rosszul volt attol h ignoralom akkor szunetekben kijon amikor en es nez es ugy tesz mintha telefonalna.


Ilyenkor is zomeben ignoralom, es a multkor leparkolt mellem a performance kocsijaval valami total patetikus beszelgetest kezdemenyezni amire annyit mondtam h “oki szuper de ez egy baromi hangos kocsi es engem ez nemikepp zavar “


Folyton ramkacsint es kifigurazza a menedzseremet, folyton bamul es mosolyog, barmit mondok megjegyzi es fantasztiusan viccesnek talalja szoval csak ilyen total kamasz dolgok amikre nem tudok es oszinten szolva nem is szeretnek reagalni leven hazas vagyok.


Mindig egyre tobbet ad, fizu mult heten, taxi ezen a heten, szoval olyan mintha kronikusan szeretne boldognak latni de effektive elhivas/meghivas nem tortent egyenlore.


Viszont most volt eloszor h a kollegaim felkaptak a fejuket:-)Szoval ez van, szerencsere nem bokol vagy ilyesmi de ez is eleg “tomeny “ szamomra.

2019. júl. 24. 23:17
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Irodai meló? Ilyen helyesírással tuti csak megvagy tűrve :D
2019. júl. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%
Ezt úgy birom mindenki hekyesírásra van rápörogve. Tudjátok egésznap hivatalos leveleket küldözgettek magyar meg esetleg plusz 2 nyelven akor örültek ha kicsit utánna leengedhettek...
2019. júl. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
#9, éppen emiatt kellene már zsigerből jönnie...
2019. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!