Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmbe szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmbe szerelmes a legjobb haverja. Milyen ésszerű lépést tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
20eves fiú vagyok és hiába mondtam hogy ez szerintem nem helyes, nem akar ezen változtatni. Azt állítja nincs azzal baj ha a haverja szerelmes belé

2019. aug. 16. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kellemetlen helyzet. De ha nen akar rajta változtatni akkor valószínű még örül is neki. Aztán ki tudja lehet majd félre dug aztán elhagy miatta.
2019. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Hát én se túlzottan örülnék, ha a páromba szerelmes lenne az egyik haverja, főleg hogy ő ezt érzi gondnak.. Én azért redukálnám a találkozások számát, ha a barátnőd helyében lennék és tiszteletben tartanám azt, hogy neked ez kellemetlen. Nyilván a barátnődben kell megbízz, hogy ő téged szeret, de azért én nem örülnék, ha ezek után túl sokat találkozgatnának pl kettesben.
2019. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Radikalisnak es erzeketlennek tunik a javaslatom, de az ilyen buta lanyokkal jobb szakitani. Nem vagy koteles elturni, hogy az udvarlojat nem epiti le. MINDEGY, hogy az egy uj kollega vagy ezer eves cimbora, ilyenkor egy tisztesseges ember tavolsagot tart es nem folytatja a "baratsagot".

Gondolom mondta neked, hogy bizz benne, o huseges, az o husege nem masok erzesein alapul, blablabla. Sajnos sok ember igy kozeliti meg a temat, csak ok elfelejtik, hogy

1. Nem eleg rendesnek lenni, annak is kell latszani.

2. Neked ez faj, duhit, megalazo, es ezt az erzest figyelembe kell vennie. Miattad, jobban mondva erted kell a fiutol elbucsuznia, nem pedig miatta, mert o megbizhatatlan.

Ezt igy meg egyszer eloadhatod neki, aztan ha keptelen megerteni akkor emelt fovel tavozz.

2019. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!