Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, én is nő vagyok, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Már évek óta, egy egy helyen dolgozunk. Belehalok, olyan szerelmes vagyok. De én nő vagyok, neki meg vőlegénye van. Nem bírom.
2019. jan. 10. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Sajnos muszáj leszel elfelejteni más út nincs.. ismerkedj más nőkkel, próbáld le foglalni magad hogy ne gondolj rá ( hobbi , vagy bármi más amit szeretsz)

Tudom milyen rossz ez.. jártam már én is így , hogy a nő aki tetszett hetero volt

N24

2019. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok nőkkel ismerkedni. Férjet akarok és gyerekeket. Normális családot. De mégis egy nőbe vagyok szerelmes.
2019. jan. 10. 23:15
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy farka van a barátnődnek. Szóval még nincs minden veszve.
2019. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem vicces
2019. jan. 10. 23:24
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Leszbikus vagy,v biszex nem mindegy leszbiként te a büdös életbe nem fogsz undor nélkül férfival lenni ezt heteroként mondom..
2019. jan. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem viccnek szántam.
2019. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Puhatolózz nála. Lehetséges hogy biszex. Nekem is volt ilyen barátnőm, a családban senki nem tudta hogy biszex.

Nekem elmondta és nagyon megértő voltam ha épp a barátnőjével hancúrozott. Részletesen be is számolt róla mit csináltak egymással.

Ha neked is ilyen megértő pasid lesz és a barátnőd biszex akkor megoldható a problémád de ehhez a csillagoknak nagyon együtt kell álniuk.

2019. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

És amúgy mindig volt neki vagy voltál olyan ügyes és megvártad, hogy legyen, ahelyett, hogy beszéltél volna vele? :D

Egyébként szerintem

férj+gyerek < leszbikus szex

:D

Azt nem mondom, hogy így próbálkozz, mert ronda dolog valakinek a párkapcsolatát tönkrevágni. Egyébként meg meg is mondhatod neki, lepattint és akkor tovább tudsz majd lépni, igazából jót tenne neked, de ezt is hiába mondom, valószínűleg nem mernéd megtenni. :D

2019. jan. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szerelmes a vőlegényébe. Majdnem megszakad a szívem, amikor róla beszél.


Az egyetlen jó megoldás az lenne, ha el tudnám felejteni őt. De nem megy, csak egyre jobban szeretem. Már évek óta.

2019. jan. 11. 10:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha legjobb barátnőd, szerintem simán megemlíthetnéd neki, biztos megérti. Lehet jobb lesz, ha kiadod magadból az érzéseid.
2019. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!