Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a legjobb barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lassan 20 éves lány vagyok, túl egy csalódáson.

Nagyon jóban lettünk egy sraccal, 2,5 hónap alatt szinte a legjobb barátommá vált. Pár hete viszont bevallotta, hogy szerelmes belém...

Sokat szoktunk együtt bulizni, és ha iszunk, valahogy mindig úgy jön ki a lépés, hogy kavarunk (csak csóolózunk egész este, és semmi több) Ezt azért nem értem, mert soha nem engedtem magamhoz közel senkit buliban. Ittasan sem.


Én nem vagyok belé szerelmes, mégis néha, ha együtt vagyunk, vágyom a csókjára, talán vonzódom is hozzá. Benne tenyleg megbízom.

Nem szeretném elveszíteni, de nagyon sokat örlődöm emiatt. Imádok vele lenni, várom, hogy keressen, sosem unatkozunk együtt. Mindig rengeteget beszélgetünk és nevetünk. Annyira figyelmes és odaadó, és én nagyon szeretem, hiányozna ha “eltűnne” mégsem érzem azt a szerelmet, amit anno, az első barátomnál. (Azóta nem volt senki.)


Van/volt valaki hasonló helyzetben? Mit lehet tenni?


Köszi előre is az értelmes válaszokat.



2019. jan. 5. 14:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
"csak csóolózunk egész este, és semmi több" Szegény srác! Hogy fájhatnak a golyoi az ilyen este után.
2019. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
kavaras. smarolas........ bitch alert
2019. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Aham.. Esetleg kaphatnék értelmes választ is?
2019. jan. 5. 14:25
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Egyik következő pasid se lesz olyan,mint az előző! Nem kell hasonlíthatni az érzéseket,meg hogy az előzőbe már 3 óra alatt belezúgtam,most meg nem.


De nem kéne kavarni a kakit,szórakozni,néha smàrolsz vele,aztán nem! Nem szép dolog...Amúgy sincs pasi és nő között barátság.

2019. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
"Aham.. Esetleg kaphatnék értelmes választ is?" Az 1. választ miért találod értelmetlennek?
2019. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Nem hitegetem, ezt a csók dolgot is megtudtuk beszélni, felnőttként.

Én elhittem, hogy lehetünk csak barátok. Talán mert sosem volt még fiú barátom.

2019. jan. 5. 14:32
 7/26 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyen nők akik végett oda jut az ember, aki hagyja magát azt dugjuk meg és lépjünk tovább.
2019. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"valahogy mindig úgy jön ki a lépés, hogy kavarunk (csak csóolózunk egész este, és semmi több)" - nem tudom, te hogy vagy vele, de én - férfiként - nem szoktam egész este "kavargatni" meg csókolózni a lánybarátaimmal. Csodálkozol, hogy beléd szeretett?


"Annyira figyelmes és odaadó, és én nagyon szeretem, hiányozna ha “eltűnne” mégsem érzem azt a szerelmet, amit anno, az első barátomnál." - miért kellene ugyanazt érezned? Minden kapcsolat más. Még a barátaiddal való kötődésed se egyforma.


Üljetek le és beszéljétek meg a dolgot!

2019. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Miért hagynám magam? Csóknál több sohasem volt. Ez is csak buliban történt és mint mondtam senki mást nem engedtem magamhoz ennyire közel soha. (Leszámítva a normalis évekig tartó kapcsolatomat régen)
2019. jan. 5. 14:39
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó választ!!
2019. jan. 5. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!