Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátommal vagy a furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal vagy a furcsa családommal?

Figyelt kérdés

Végső elkeseredésemben fordulok hozzátok, úgy, hogy remélem tudtok segíteni. A szüleim nagyon felelőtlenek. 19 éves vagyok, még tanulok ezért csak részmunkaidőben dolgozom havi kb 40 000 ft-ért...a szüleim kb kiköltöztek a nyaralónkba engem meg itthon hagytak nem adnak pénzt se ruhára, se élelemre (a 40.000 ft-ból a suliba megtudom venni az eszközöket, néha élelmet, meg ha elromlik itthon valami azt pótolni). mosok, főzők, takarítok ami nekem nem probléma csak picit sok. Mert mellette van egy 11 éves hugom akire igen sűrűn vigyázok. A lényeg, hogy van egy barátom. kb 4 hónapja nálam lakik. Ő vesz enni, meg sok minden mást amire szükség van. De apámnak ebből elege lett és választás elé állított:

1. Anyumtól elvál (évek óta nagyon rossz viszonyban vannak) és hárman (apum, hugom, én) itt lakunk a jelenlegi lakásunkban

2. össze költözöm a barátommal a 17. keruleti házunkba és ott csak az albérlet felét és a rezsit kell fizetnünk.

Én szívem szerint a 2-at választanám hiszen tervbe volt, hogy össze költözünk, de apum attól tart hogy olyan fiatal vagyok, elszúrom az életem, és huu de rossz lesz nekem. És hogy csak bele menekülök ebbe a kapcsolatba.

Én ezt nem így látom. Több barátom is volt, de ő az aki a párom, barátom, lelkitársam és minden egyben. Nála jobb emberrel még nem találkoztam. 2 és fél éve vagyunk együtt, de eddig nem volt semmi amit ne tudtunk volna megoldani közösen. És úgy gondolom hogy ha még sem ő az igazi még mindig válthatok, nem a kezem kérte meg...

Mi tévő legyek??



2016. aug. 22. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Meg egyenlore matadnek v is kiprobalnam milyen az elet harman otthon. Ha nagy problemak nincsenek addig meg sulizol es nem keresel rendesen valahogy ki kellene birni. Baratoddal persze tudnatok talalkozni csak nem elnetek meg egy db-ig egyutt. Ha viszont nagyon gaz lenne otthon, akkor nem tudom anyukadra szamithatsz e mert nem irtad. Batatoddal oaszecuccolast meg kicsit jegelni kene. Vagy vegso esetbe megprobaljatok ,gondolom azert egyikotok szulei se tennenek ki azert ha nem mukodik legyen hova menni.
2016. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Amit a szíved súg. A szüleid csúnyán magadra hagytak. A párod viszont két és fél éve támogat, segített, ahol tudott. Szerintem sokkal boldogabb lennél vele.
2016. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Anyumra egyáltalán nem számíthatok, sajnos olyan betegsége van amit kezelni kéne, de ő erre nem hajlandó. Félek apummal élni. Leszidott amiért a barátom itt van (az aki lényegében sajnos ellát), de most hogy üres a hűtő egy forintot nem adott, hogy vegyek magamnak enni...
2016. aug. 22. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!