Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem az egészet?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem az egészet?!

Figyelt kérdés

Hali. Van egy srác, elég régóta vagyunk barátok (8 éve), de - meglepő módon - én többet érzek iránta. Ez számára sem újkeletű dolog, jó párszor már elmondtam neki, azt is, hogy ha nem viszonozza az érzéseimet ne tartsuk tovább a kapcsolatot.

Azt mondta bár cuki vagyok, de számára nem jelentek többet, mint haver. De továbbra is keres, szinte minden nap ír, akkor is, ha én nem válaszolok neki valamikor heteken keresztül.

Többször volt túlfűtött pillanatunk, de utána is csak azt mondta, barátok lehetünk. Egyébként ezek a pillanatok elég időszakosak. Van olyan, hogy egy-másfél évig semmi, nem erőlteti, ha én nem vagyok benne partner és csak nagyon ritkán kezdeményez. Szóval totálisan nem szexpajtinak tart.

Nem értem, miért nem riasztja el, hogy néha rámtör a féltékenykedés, a hiszti, az hogy kiakadok, hogy ő miért nem érez irántam semmit... Néha direkt rá is játszottam, hogy végre hagyjon békén, ne keressen, de semmi. Ilyenkor kioszt aztán hagy lenyugodni és utána úgy tesz mintha meg sem történt volna.

Miért? Más ember ilyenkor már rég lelépett volna... és tényleg nem a szex hajtja. Ennyire már ismerem. :S


2019. máj. 16. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Értem én, hogy villanymotor, de mi hajtja?
2019. máj. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy attól tart, tönkremenne a kapcsolatotok, ha több lenne köztetek.
2019. máj. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Ja, nem tart szexpajtinak, mert még annyit sem akar tőled. Te vagy az időszakos tűzoltás, amikor tényleg nincs jobb. Mi a szarért foglalkozol vele, most tényleg?

Hány évesek vagytok? Ez tiszta dedó és a büdös életben nem leszel neki senki. Remélem, nem kell mondanom, hogy ez marha messze van a barátságtól is.

2019. máj. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vesz komolyan,a szavaidnak nincs foganatja,mert nem határolódsz el egyértelműen tőle.Persze megértem,hogy miért.Tehát mondhatni beleléptél egy szar alak csapdâjába,és ùgy táncolsz,ahogyan ő akarja!8 év elég volt,mint elvesztegetett idő.Tudom,hogy nem tudsz nemet mondani majd,mert szereted,de azt kellene,ha akarsz még valami életet magadnak.
2019. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!