Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a külföldi férfiak nagy része sokkal elfogadóbbak társkeresésben, mint a magyar 20-30as férfiak nagy része?

Figyelt kérdés

Németo.-ban, Skóciában, Irországban (stb.) sokszor nem számít, ha egy magyar származású nőnek van egy-két gyermeke, nem tökéletesen izmos, műveltebb, olvasottabb, szeret dolgozni, stb. (ezt így tapasztaltam); ugyanakkor ezek a férfiak sokkal inkább párkapcsolatban gondolkodnak, mint kalandokban.

Nem a Nyugat EU-ban dolgozó arabokra, indiaiakra, kínaiakra gondolok :).



2019. aug. 27. 17:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
És? Én nem vagyok sem prosti, sem jó nő. Itthon legalábbis nem. Írországban pedig az voltam. Akkor meg is van a válasz: itthon minden nő bombázó kint meg minden nő ronda. Vagy legalábbis ezt gondolod. A valóság az, hogy ha hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon, akkor itt kéne csinosnak lennem az akkori 60 kilómmal, nem máshol.
2019. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
A statisztika valóban igaz, csak nem éppen a férfiak célcsoportját jelentő 20-30 éves hölgyekre. És attól, hogy nem vagy kövér még nem biztos, hogy jó nő lennél.
2019. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Itt persze mindegyik a tökéletest keresi, aztán nyávognak, hogy miért nincs senkijük?! Álmodik a nyomor!
2019. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
11es: tiszteletben tartom a tapasztalataidat, ugyanakkor amit irtál az minimálisan sem kapcsolódik a kérdésemhez, forditott értelemben sem.
2019. szept. 4. 05:38
 15/15 A kérdező kommentje:
10es: a sok "jó nő" látványa nem azt mutatja, hogy milyen sok, érzelmileg stabil, romantikus, egymás megbecsülésén alapuló kapcsolat van az országban; de ha te 40-50 évesen is (majd) csak kalandokkal szórakoztatod magad, akkor megértem, hogy neked ez a környezet jobb.
2019. szept. 4. 05:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!