Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kellene vele összejönnöm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene vele összejönnöm, ha jóban vagyunk de semmi "többet" nem kezdeményez? És tuti nem félénkségből.

Figyelt kérdés

Úgy másfél hete ismertem meg melóhelyen egy srácot, azóta szinte minden nap látom, beszélünk. És nagyon beleszerettem, mivel nagyon szimpatikus, nagyon jól érzem magam vele, nagyon feldobja a napom és a kedvem, és nagyon be is jön külsőre.

A leg rá jellemzőbb és feltűnőbb jegye, az a szeme. Régen azt mondtam és hittem, nekem nem tetszenek az ilyen szemszínű emberek. Hát hülyeség volt, mert ő ezt is megszerettette velem. Jéghideg, szürkéskék szeme van. És én egyszerűen elveszek ebben a szempárban. Folyton csak magam előtt látom. De semmit sem kezdemenyezett nálam, hiába a jó viszony. Facebookon sem vagyunk ismerősök, be akartam jelölni, de gyakori neve van.


2019. aug. 28. 19:43
 1/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
72%

"... másfél hete ismertem meg..."

"... nagyon beleszerettem..."

Kb. 8-10 nap alatt beleszerettél. Oké! Hát téged sem az eszedért szeretnek...

2019. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SHARON TATE ***** válasza:
78%
Dha nem kezdeményezett akkor van barátnője. Vagy még korainak tartja.
2019. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha úgy érzed, hogy semmiképp sem bírod nélküle, kezdj valami aprósággal. Hívd el egyszer valahová, vagy kérj tőle olyan segítséget, melynek során kettesben lehettek. Pl. el tudna-e menni hozzád, mert otthon az asztali számítógépeddel/udvari világítással/kertkapuval van valami... :) A lényeg, hogy kettesben legyetek, és ha látod, hogy jól kijöttök, akkor lehet tovább lépni, megköszönni a segítséget egy fagyi/süti/üdítő/vegaburger/akármi meghívással, közben/utána sétálni egyet stb.


Ha viszont nem vevő az ötletre, akkor inkább hagyd, még ha ez nagyon fájdalmas út is...

2019. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

"másfél hete ismertem meg"


"nagyon beleszerettem"


"semmit sem kezdemenyezett nálam"


"Facebookon sem vagyunk ismerősök"


Hány éves vagy kérdező??! 12???

Áruld el, hogy a ló pikulába lehet valakibe beleszeretni másfél hét alatt, úgy, hogy még csak nem is ismered igazán???!


Na meg a másik? ... Azért nem kezdeményez nálad, mert NEM érdekled! Nyilván ezért nem ismerősöd Facebookon sem! Ha akarta volna, már rég rád ugrott volna Facebookon, és bejelölne!...


Felejtsd el, kislány vagy még! Azt sem tudod, mi a szerelem!


Ha tudnád, akkor rájöttél volna ezekre, és arra, hogy magába a szerelem érzésébe vagy szerelmes és nem abba a fiúba! Egyébként ez még csak nem is szerelem... Inkább vágy a szerelem érzéséhez.!


Gondolom minden második héten más fiúkat szemelsz ki és ráfogod hogy szerelmes vagy belé, holott ez nem az! Csak viszket a pecked!


Egyébként esélyed sincs nála, mivel ha érdekelnéd akkor tett volna már feléd lépéseket! De nem így történt és nem is fog!


Itt inkább csak te vagy aki többet lát bele, mint ami, mivel ezt akarod látni. Csak magadból csinálsz hülyét!

2019. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért gondolják azt az emberek (nemtől függetlenül), hogyha a másik kedves velük, akkor az már azt jelenti, hogy akar tőlük valamit.


Én marha kedves vagyok (bár újabban igyekszem visszavenni belőle) és sokan félre is értik, ha előreengedem őket a liftben pl, de több oka is lehet annak, ha valaki nem kezdeményez. Nálam pl.ezek:


1. A munkaköröm megkívánja a kedvességet

2. Alapvetően kedves és mosolygós vagyok mindenkivel. A 2 éves kislánnyal is és a 90 éves nénivel is. Magam elé is engedem őket, kinyitom nekik az ajtót.

3. Bármikor, bárkivel le tudok állni poénkodni, közvetlen vagyok és azonnal barátkozom.

4. Nincs rámírva ugyan, de van feleségem. Nem, jegygyűrűt nem viselek, mert nagyon zavar a munkámban.

2019. aug. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha be akarod jelölni, facen van olyan lehetőség hogy lakhely, munkahely szerint keresed az adott nevet. Vagy megkérdezed a munkatársakat.
2019. aug. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, ő nem akar tőled semmit.
2019. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!