Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a gond? Mar lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Mar lassan tiz eve vagyok parommal egyutt joban rosszban. De gyakran nem kíván engem!

Figyelt kérdés
Mi lehet a gond? Mar lassan tiz eve vagyok parommal egyutt joban rosszban. De gyakran nem kíván engem! Most meg felkereste az exbaratnojet es szerinte ez normalis, hogy talalkoznak. Szerintem meg nem! Egyutt elunk. Az elejen gyakori szex volt es nagyon jo. Tavaly kezdodott az, hogy a szexualis egyuttletunk csak az oralis szexrol szolt. Azaz en elegitettem ki utana elaludt. Es semmit nem kaptam. Kicsit feszultebbe valtam. Utobbi idokben mar semmilyen egyuttletunk nem volt. Es a napokba megint elovette, hogy csinaljam neki en meg feszult lettem. Tudtam hogy mi lesz a vege. Nagyon szeretem, es nem akarom elvesziteni. De rossz erzes h az exeivel jon. En amugy eleg szexigenyes es bevallalos vagyok. Heti tobbszor is ra masznek. De hat nem akarja. Megkerdeztem es azt mondja nincs kedve, de velem akarja leelni az eletet. Akkor minek keres mast? Azt kerdezi nem talalkozhat a barataival? Csak hogy o exbaratno. Egyebkent meg torodik velem allandoan, epp ezert szeretem. De a szexualitas hianya miatt feszult vagyok es gyakran veszekszem vele. Nem tehetek rola. De a veszekedesek miatt keres mast? En mindent megprobaltam h minden jo legyen. Kerem segitsetek!
2018. jún. 2. 20:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%

Az igazság az, hogy nem kíván téged. 10 év jó hosszú idő, én el sem tudnám magamat képzelni ilyen sokáig valaki mellett. Meg azt sem, hogy orális szex van, de konkrét szex nincs, mikor az sokkal jobb és élvezetesebb.

Próbáljátok meg feldobni valamivel vagy tabuk nélkül megbeszélni, hogy ki mire vágyik a másiktól. Viszont elég sanszos, hogy jelen pillanatban jobban izgatják más nők a fantáziáját.

2018. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Megmondod hogy részedről ok az ex kezelgetése ha téged is kezelgethet valaki. Ha rávágja hogy ok, akkor nagyon nincs kérdés. Rád untak.
2018. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Tudod, ki szopná le semmiért... Undorító az ilyen ember, oda lógatja a fa$zát, cserébe meg semmi...
2018. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Koszonom eddigi valaszaitokat. Hat ez a vicc, hogy en mindig feldobom szerepjatekokkal, ruhakkal vadabb dolgokkal. Nem vagyok ez a beszari tipus. Ezert nem ertem...
2018. jún. 2. 21:14
 5/19 A kérdező kommentje:
Meg itt mar mas is a problema. Eddig leszartam a szexet most mar a lelki resze erdekel a dolognak, hogy lassan szakitani akar??? Mer eddig senkit nem keresett. Mert en a belemet is ki tettem de tenyleg hogy jo legyen.
2018. jún. 2. 21:16
 6/19 A kérdező kommentje:
Meg azer, ne csak a no tegyen meg teperjen mar allandoan hogy jo legyen. Egy ferfinak is fel kell izgatni egy not. Ujra elhivhatna randizgatni. Fel kene tuzelnie. De o mar eldontotte magaba h kesz ram unt.
2018. jún. 2. 21:20
 7/19 anonim ***** válasza:
Én a bőröndöt ott adtam volna a kezébe amikor te kielégítetted és ő meg elaludt. És nem, nem 1-2 alkalom után mert az oké de rendszeresen viszont a másik totális leszrását jelenti. A többire mint ex téma ésatöbbi nem is reflektálnék, mert az már az a kategória amit ha nem látsz meg csak azért van mert nem akarod. Lehet, hogy szeret de nem kíván, megcsal és nem tisztel. Ebből mondjuk nekem elég lenne egy is de úgy látszik te akkor csak itt kérdeznéd, hogy jaj mit tegyek, ha az ágyban melletted döngetné épp az exét miközben a dallast nézitek.
2018. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem csal meg! Arrol tudnek.
2018. jún. 2. 21:33
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy leszűrted a lényeget.

Szép estét

2018. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Lenyeget?
2018. jún. 2. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!