Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A Ti kapcsolatotokra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Ti kapcsolatotokra hogy hatott az, amikor a nagy szerelemből szeretet lett? Van esetleg aki méf a mai napig is szerelmes?

Figyelt kérdés
Hosszú, sok éves kapcsolatokra gondolok

2019. aug. 29. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Én ezerszer jobban szeretem a nyugodtabb, hormonbombától mentes, szeretetteljes, bizalmas állapotot, mint a labilis, elsöprő érzelmeket. Egyébként a szerelmes "pillangók a hasban" állapot nálunk jön és megy, néha előjön és tart pár hétig, hónapig, néha kicsit bedarálnak a hétköznapok, de ezt teljesen egészségesnek tartom és az összes fázist élvezem. Minél tovább vagyunk együtt, annál erősebbnek érezzük a köztünk lévő köteléket, de ezért aktívan teszünk is beszélgetésekkel, programokkal, randikkal, közös utakkal, stb.
2019. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%

Ahol eltűnik a szerelem az nem egy jó kapcsolat. De sok ember nem tudja megérteni, hogy ha évekig csak punnyadnak a TV előtt és azt várják, hogy minden magától működni fog akkor nagyon gyorsan elmúlik a szerelem.

Nálunk a mai napig rózsaszín ködös "tiniszerelem" van. Nyilván nem lehet mindig ezer fokon égni és vannak "laposabb" időszakok de a szerelem soha nem tűnt el. Ha sima szeretet lenne csak közöttünk gondolkodás nélkül szakítanánk. Az már nem párkapcsolat csak lakótársi viszony. Van persze egy nagyon mély emberi szeretet a kezdetektől, de ez soha nem vette át a szerelem helyét.

Ez egy jó értelemben vett ördögi kör, szerelmesek vagyunk ezért folyton teszünk a kapcsolatért, és mivel teszünk a kapcsolatért, randizunk, meglepjük egymást, romantikázunk, rengeteget beszélgetünk így megmarad a szerelem.

Én azt látom, hogy az emberek max 1-2 évig fordítanak energiát magára a kapcsolatra, utána elmarad minden ami fenntartaná a szerelmet. Nem sok értelmét látom egy ilyen kapcsolatnak. Előbb-utóbb ahol nincs szerelem ott elromlik a kapcsolat mert nem tudnak már úgy tenni egymásért ahogy kellene. Jönnek a problémák, jön a megcsalás meg kifelé tekintgetés. Amiket én látok jó kapcsolatokat ahol nem nagyon vannak problémák és boldogok együtt, ott mindkét félről ordít, hogy fülig szerelmesek.

2019. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


#2-es: Teljesen igazad van. Szerintem is ha tesznek egy kapcsolatért és a szerelemért akkor az nem múlik el. Azért írtam ki a kérdést mert hallom/hallottam sok helyről hogy ,,szerelem minden kapcsolatban max. 2 évig tart, utána már csak kötődés van" és ezzel nem igazán értettem egyet sosem...

2019. aug. 30. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!