Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ijedek meg, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijedek meg, ha egy férfin azt látom, h nagyon kedvel engem?

Figyelt kérdés
Amikor egy férfin tényleg látszik, h nagyon tetszem neki, zavarba jövök. Megijedek,ha látszik rajta, hogy komolyan érez valamit. És az a gáz,hogy minél jobban tetszik nekem, annál jobban félek. Vágyom rá de mégis elutasító vagyok vele. Mi lehet ennek az oka?
2019. szept. 1. 07:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Nincs még érett, felnőtt szemelyiseged. Majd remélhetőleg kinövöd.
2019. szept. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
25 vagyok
2019. szept. 1. 07:29
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom félsz, hogy megismeri a valódi személyiséged.

Ennek a következménye az lesz, hogy olyannal jössz össze, akit sosem fogsz elfogadni.

2019. szept. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem életkor kérdése. Van ember aki 40 évesen is úgy viselkedik, mint egy ijedt tini.



Tudatos személyiség fejlesztés a megoldás, hogy merd és tudd elfogadni azt, ha valaki közelít és annak megfelelően kezeld, hogy te mit akarsz (ha rendben van, zöld lámpa, ha nincs piros), ahelyett, hogy azon pörögsz, hogy tetszik de elutasítod, mert félsz pl a kornyezeted reakcióitól vagy a csalódástól.

2019. szept. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
És ilyenkor lezárod a kapcsolatot, és továbblépsz?
2019. szept. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kérdező: miért nem adod meg az esélyt annak a srácnak? Ne egy esetleges múlt béli rossz tapasztalatból indulj ki.


Ha a srác kedvel téged és te mindig elutasitod, akkor idővel végképp azt hiszi, hogy nem akarod őt.


Írj rá és ne hagyd veszni a dolgot. Miert állnal a saját boldogságod útjába?



Én azt érzem rajtad hogy egy korábbi rossz kapcsolat miatt utasitod el. De ő egy jobb srác lehet ha megadod az esélyt magadnak és neki.

2019. szept. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, válaszolni is félsz a kérdésekre? :) Csak mert így nehéz segíteni.
2019. szept. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, egy kapcsolatom volt csak, de az nagyon rosszul végződött, nagyot csalódtam. Nem tudok magamhoz közel engedni senkit és fizikailag is nagyon rossz bőrben vagyok azóta. Depresszióm is van. Most van egy srác,aki nagyon sokat foglalkozik velem, nem egy mintaember, engem mégis nagyon kedvel, túl sokat foglalkozik velem, aggódik értem. Még csók se volt köztünk, ő mégis nagyon odavan értem. Segíteni akar,olyan mint valami megmentő. De nem merem közel engedni magamhoz.
2019. szept. 1. 08:39
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez a srác tudja, hogy depressziós vagy hogy aggódik érted? Hogyan ismerted meg?
2019. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Persze tudja. Mindig jobb kedvre akar deríteni, ki akar húzni ebből az állapotból.
2019. szept. 1. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!