Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ijedek meg, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijedek meg, ha egy férfin azt látom, h nagyon kedvel engem?

Figyelt kérdés
Amikor egy férfin tényleg látszik, h nagyon tetszem neki, zavarba jövök. Megijedek,ha látszik rajta, hogy komolyan érez valamit. És az a gáz,hogy minél jobban tetszik nekem, annál jobban félek. Vágyom rá de mégis elutasító vagyok vele. Mi lehet ennek az oka?
2019. szept. 1. 07:15
1 2
 11/17 anonim válasza:
23%

Velem pont ez van de én vagyok a masik oldalon és a lány ilyen. Ő is 25 eves, de ő róla nem tudom hogy depressziós lenne így te nem lehetsz.


Amit a másik oldalról gondolok: Nekem nagyon bejön, de egyszer elutasit majd kinyílik ha rairok. Most megint elutasitott, mondvan nem férek bele az idejébe. Nem hiszem el hogy 3 hét alatt nincs 10 perce talizni.



Amit csinalj: Ha a masik srac nyitott az önfejlesztesre, beszéld meg vele. Ha megerti és segít akkor az igazi lehet.


Az én esetemben én most nem írok a lanynak. Rosszul esik a sokadik elutasítása, igy már neki kell lépnie. Neki kell rám írnia. Hiába jön be nagyon nagyon.


En keleten lakok egy kb 15 ezres varosban.

2019. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
19%
Ja és ez számomra nem ciki ha a lany ilyen. Ettől sem kell félned. Utolsó voltam.
2019. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
"nagyon sokat foglalkozik velem, nem egy mintaember" - ebből az jön le, hogy te nem tekinted férfinek, csak imponál amit tud adni... de te nem tudnád ugyanígy szeretni.
2019. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy nem egy mintaember?
2019. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Füvezik, sokat piál, otthagyta az egyetemet. Ugyanakkor dolgozik, vannak céljai és jó ember alapvetően, de sok nehéz körülménnyel kellett neki is megküzdenie.

Nagyon vonzódom hozzá,férfiként tekintek rá, és tudom, h szeret, de félek, h csak sérülnék, ha közelebb engedném magamhoz.

2019. szept. 1. 10:15
 16/17 anonim ***** válasza:
64%
#15, jól érzed. Nem egy másik nyomaira van szükséged az első után.
2019. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%
Valószínűleg félsz kimutatni az érzelmeidet, mert talán nem hiszel abban, hogy valóban szerethet téged. Nyomaszt a gondolat, hogy mi lesz, ha visszavesz, de addigra te már beleszerettél, és megszègyenülsz előtte. Lehet, hogy olyan valakire vársz, aki hajlandó azért küzdeni, hogy áttörje a falaid. Sajnos az a valóság, hogy muszáj lesz bátrabbnak lenned, mert rövid próbálkozás után fel fogják adni, és továbbállnak.
2019. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!