Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túlreagáltam volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam volna?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már egy ideje flörtölgetünk, szemezünk, amiből azt gondoltam alakul valami, de nem lépett semmit. Egyszer én hívtam el valahova, de nemet mondott valamilyen indokkal, de nem ajánlott fel másik találka lehetőséget és ezután ugyanúgy flörtölgetett tovább. Egy héttel ezelőtt találkozott egy másik lánnyal, akinek tetszik és a srác is pontosan tudja hogy bejön neki, de nem mondott nemet a találkára (a lány kezdeményezte, de nem randiról volt szó). Erről én is tudtam, a srác is tudja hogy mindenről tudok, de utána ugyanúgy viselkedett velem, mint szokott. Viszont engem nagyon bánt a dolog és utána nem tudtam vele normálisan viselkedni, hűvös voltam, amit észre is vett de úgy csinált mintha nem tudná miről van szó. Bánt a dolog, mert ebből arra tudok következtetni, hogy csak szórakozott velem, nem gondolta komolyan. Ha viszont nem tetszik neki a másik lány, akkor a másik lánnyal szemben volt ez szemétség, mert tovább élteti benne a reményt. Vagy ennyire nem gondol bele abba, hogy mit csinál? Nem én kezdtem közeledni felé, így még inkább nem értem hogy miért kell húzni az agyam. Így most nem tudom hogy viselkedjek vele, mert kedvelem, de nem akarok hónapokig reménykedni feleslegesen. Szerencsére tudnám kerülni, mert nem egy a baráti körünk vagy munkahelyünk, de sajnos tényleg kedvelem... (20/L)
2019. szept. 2. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a felnőtt párkapcsolatok topik. Szóval felnőttnek tartod magad. Tehát vagy olyan érett, hogy nyíltan, őszintén kommunikálj. Sokan nem is hinnék, de ez a gyerekes játszunk egymással hülyeség ilyen fajta kommunikációval lerendezhető. Szóval a tanácsom, egyszerűen kérdezz rá. Ha nem ad egyenes választ, akkor túl gyerek még...
2019. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tulreagaltad. Ha tőled akarna valamit, akkor veled menned el. Nem elég megalazo enelkul is? Nincs semmi buszkeseged? Minek nyomasztani a másikat? Akinek kellesz az rohanni fog utanad. Akinek meg nem az nem erdemli a bosszusagod a konnyeid.. Semmit.
2019. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túlreagáltad. Milyen alapon sértődtél meg? Te is tudtad, hogy veled csak flörtölgetett de nem akart tőled semmit, ez eddig is világos volt, miután nem akart veled találkozni. Ja, hogy inkább reménykedtél meg beleélted magad a semmibe? Az már a te bajod, már bocs, ő soha nem ígért semmit. Fogd fel tanulópénznek és legközelebb ne dőlj be olyan szavaknak, amiket nem támasztanak alá konkrét tettek.
2019. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!