Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek túlreagáltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés

A barátomnak én vagyok az első komoly kapcsolata, nekem is ő. Érzem, hogy nagyon szeret, mindent megtesz értem, de egyszer egy beszélgetés közben elmondta, hogy részegen lefeküdt egy nála sokkal időssebb, szexmániás, tapasztalt nővel mert teljesen leitatta őt a nő.

Hát én eléggé kiborultam, nemtudom nagyon rosszul esett a dolog, mégha csak egyszer is fordult elő, olyan volt mintha picit arconcsapott volna, holott tudom, hogy tényleg nem volt más. De én még elég tapasztalatlan vagyok a szex terén, és most mindig azon agyalok, hogy azzal a nővel biztos sokkal jobb volt neki, meg ilynek.


2018. szept. 30. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na várj: a kapcsolatotok idején feküdt le vele vagy előtte?
2018. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Atom részegen nem lehet szexuális kapcsolatot létesíteni :)
2018. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
még nem voltunk együtt. Tudom így semmi közöm hozzá, de valamiért rosszul esik
2018. szept. 30. 18:35
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Akkor igen, túlreagálod.
2018. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Túlreagálod.
2018. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Túlreagálod, egyszer szexelt teljesen ittasan, nem hiszem hogy ez egy eszméletlen jó élmény maradt neki.
2018. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha ő vágna pofon, mert megerőszakoltak? Te ugyanezt csináltad.
2018. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szóltam neki semmi olyat, nem bántottam érte, magamban rendeztem le a dolgot, de észrevette azonnal.
2018. szept. 30. 19:39
 9/11 A kérdező kommentje:
azért az erőszak kicsit más. Ő belement a dologba
2018. szept. 30. 19:39
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Az erőszak túlzás, de a kérdést olvasva nekem is az jutott eszembe hogy a barátodat inkább csak alattomosan kihasználták. Azért ha valakit teljesen le kell itatnod hogy benne legyen egy menetben az nem sok jóra utal. Fordítva ha egy pasi leitatni és megdugna nem azt éreznéd hogy kihasználtak és visszaéltek a helyzeteddel? Mert a pasiddal nagyjából ez történt.
2018. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!