Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túlreagáltam volna a dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam volna a dolgokat?

Figyelt kérdés
Mondta hogy a kollégája hozta haza , az anyukája azt mondta hogy ő kérte meg egyik ismerősét hogy hozza haza. A lány teljesen ki akadt hogy anya fejezd be , nem kell bele szólni. Anyukája mondta neki miért kell füllenteni? Erre a lány meg sértődött fel ment a szobájába , én pedig el indultam haza fele. A lány kiabált hogy gyere vissza , mondtam neki felejts el. Futott utánam , ölelt de én mentem tovább. Követet egész hazáig , erőszakosan de be jött hozzánk. Küldtem haza fele , nem ment haza fogta magát leült. Mondtam menyél haza , úgyis megyek el erre ezt válaszolta "Akkor megyek utánad". Kérte hogy beszéljük meg de úgy érzem , nincs miről beszélnünk. Nagy nehezen de sikerült leráznom. Tudom ez az apró hazugság nem volt nagy dolog. De a többi mellet nem fér el , nem tudom már azt sem el hinni amit kérdez. Nem szakítanák ez miatt , de szépen és fenyegetőzve is meg kértem hogy ne hazudjon mert szakítok vele. De ugyan úgy folytatja , ez így nem pálya. Legalább bocsánatot kért volna hogy "Te hülye k*csög , ne haragudj vagy valami". De még pofátlanul tagadni is és hogy ki áll az igazáért. Közben saját magát árulja el és evvel teljesen hülyére venni a másikat. Azt mondta az anya hazudik ez is milyen már , otthon meg nyalja a seggét. Jól döntöttem szerintetek? Majd meg tanulja a következő kapcsolatában hogy legyen őszinte. Nem tudtam ekkora kérés az őszinteség.

2014. dec. 21. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon bunkó voltál. Szegény csaj láttad te is mennyire megbánta..
2014. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ,hogy eddig mikről hazudott neked. DE csak ha ezt a sztorit nézem akkor eléggé túlreagáltad. =/
2014. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Régebben kihasznált , nem vállalt fel ettől el tekintek hiszen már 7hónapja volt. Azóta tényleg meg szeretet. Hisztis és hitegeti a másikat így már érthető hogy ez már sok. Én sem vagyok tökéletes tudom , nem is ezt mondtam. De csak a probléma van vele, minek erőltetni a dolgokat nekünk nem megy.
2014. dec. 21. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bocsáss meg neki, de ne mutasd. Maradj hideg egy ideig, amíg nem érzed, hogy ténylegesen megtört. Majd tanul az esetből. A hazugokat csak így lehet leszoktatni. Tudom, hogyha szereted, akkor szar lesz, hogy szenvedtek, de ez így tényleg nem mehet tovább. Főleg, ha még bocsánatot kérni sem tud.
2014. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon bunkó voltam vele tudom. Várjak még keress? 2 napja nem hívott nem írt. Ha keressem vagy bocsánatot kérek amiért bunkó voltam. Nem fog szerintem tanulni a dologból...
2014. dec. 23. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!