Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is szoktatok ilyesmivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktatok ilyesmivel hülyéskedni a párotokkal? Túlreagáltam?

Figyelt kérdés

Néha olyan helyzetbe kerülök a párommal, hogy csak bámulok és azon gondolkodok hogy legszivesebben behúzzak neki vagy csak nevessek vele a hülye viccein.


Ezért kiváncsi vagyok ti hogyan reagálnátok hasonló szituációkban. Én vagyok a nő, 22 és a párom 27.

Császár a vezetéknevem, amit szivből utálok és úgy nőttem fel, hogy folyton csúfoltak miatta, amire érzékeny vagyok, ezt ő is tudja.

Mégis egy este amint ültünk az ágyban elkezdett becézgetni pl császárka, kiscsászár... )

Mondom erre, hogy velem nem csúfolkodni kéne hanem szeretni és udvarolni(utaltam ezzel arra, hogy ritkán kedveskedik már mióta hosszútávú a kapcsolatunk)

Erre folytatta a szúrkálódást és visszavág:'miért, ki vagy te? császárlány?' Erre már elég morcos fejet vágtam és ő folytatja:'nem is vagy te senki' -röhögés-.

Nos én ezt elég komolyan vettem, majd jött ölelgetni és 'hisz tudod hogy szeretlek'.


Még olyanok, hogy mondok neki valamit és az a válasza, hogy 'peeersze' hitetlenkedve majd röhögve. Vagy megkérem, hogy mosogasson el, miután én megfőztem a vacsit, integet, hogy nem, majd rá kis időre mégis megcsinálja. Sőt, bármikor kérdem, hogy 'jó?' integet, hogy nem, nem csinálja meg,majd elkezd röhögni és később megcsinálja. Mindezt azért, hogy bosszantson vele, vagy viccesnek tartja.


Ehhez hasonló szituációk, beszólások történnek, melyek önmagában sértőek és tiszteletlenségre utalnak, de ő humoros kontextusban próbálja mondani és állitólag viccnek szánja.

Remélem értitek.

Sokkal jobban vágynék egy 'rendben drágám, meglesz' vagy valami kedves bókolásra a(z állitólag) viccesnek szánt beszólások helyett, de nem érti meg.


Tényleg én veszem túl komolyan és nem kellene gondolkozzak ilyen semmiségeken, hisz nem lehet mindig 'szivecskémezni meg drágámozni'? Vagy okkal érzem tapintatlan tahónak őt?


Ezen kivül minden rendben a kapcsolatunkban, sok időt töltünk együtt, tervezgetünk haladunk előre közös tervekkel.


2019. jan. 10. 19:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
48%
Nem látom a tahóságot.Tùlreagálod.
2019. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
48%

laza a srác, fordítva van bekötve, pont mint én..

én is mondom, hogy dehogy aztán megcsinálom még azt is amit nem mond..

szerintem ez akkor hálás mikor nem mondja, hogy "szeretlek, örökre csak veled" de mégis úgy van-lesz..

szóval lazulj már, cukkold te is és szórakozz vele, kell a felnőtt játék..

2019. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom,szerintem ez egy alapból tapló pasi lehet... Mindig ilyen volt? Mióta vagytok együtt?
2019. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez a császáros dolog nagyon bántó lehetet.

Nézd, ha te nem vagy olyan laza mint ő, akkor az ellen nincs mit tenni . Ezekez ő nem gondolja komolyan.

2019. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%
Nőként mondom, hogy igen, túlreagálod. Addig örülj, amíg így szívja a véredet! :-)))
2019. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
54%

'rendben drágám, meglesz'

Akkor te egy papucsra vágysz?

2019. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem erősen túlreagálod. 😀

Én is imádok ìgy csipkelődni mindenféle rossz szándék nélkül. Bár az ên tapasztalatom, hogy a csajok csìpik. Ha téged zavar kérd meg hogy legyen kicsit komolyabb.

2019. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
1# vagyok,és nő.Mindig meglepődöm,hogyha nem az a válasz,amit hallani szeretnétek nemtől független,akkor egy piros kéz feltétlen jár.Olyan nincs,h nem nyomtok semmit.De ez egy kényszer lehet,majd megpróbálom feldolgozni.
2019. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%

Akkor még nem is kért tőled csaszarmorzsat?

De tahó ...

2019. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
42%
Túlreagalod nekem bejonne egy ilyen laza pasi párom is ilyen de én ilyenkor vissza vágok neki aztán addig csipkelődünk még általában az a vége hogy szexelünk egy nagyot. De néha én szivatom
2019. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!