Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek megértse én nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek megértse én nagyon szeretem nem akartam ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat de azt mondta hagyjam békén mert egy hülyeséget csináltam tényleg nem tudom mi volt akkor velem. Hagytam hogy megcsokoljon egy kollégánk akinek már nagyon régóta tetszek és most azt hiszi a barátom hogy már le is feküdtem vele de nem. És nem is fogok nagyon szeretem a barátomat vele akarok lenni imádom.

3 éve vagyunk együtt mit tegyek? Nem akar engem látni nem ír vissza mit tegyek?


2019. szept. 3. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Megcsaltad. 10-ből 8 embernek nem kellenél egy félrelépés után.

És hogy mit tegyél? Fogadd ezt el!

2019. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
viselkedj felnőtt módjára
2019. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Felejtsd el.

Tarts önvizsgálatot,és rájössz hogy N ő az igazi.

2019. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Diazepam ***** válasza:
100%
De akartad. Ott és abban a pillanatban akartad. Vállald a tetteid következményeit, mást nem tehetsz.
2019. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Dugjál valakivel, de csak análba, hogy lássa, sosem csalnád meg.
2019. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Rockarc ***** válasza:
86%

"nem tudom mi volt akkor velem"


Na ezt nem szeretne hallani senki. Ennel nagyobb bizalomrombolo dolog nincs. Ezzel kb azt mondtad, hogy barmikor johet egy kovetkezo amnezia, es mar az agyaban is voltal a fickonak. Ki akarna veled ezek utan komolyan szamolni? Ugye tudod, hogy ez nem volt felnott viselkedes? Se amit tettel, se amivel magyaraztad. Tudatos felelossegvallalasnak a nyoma sincs. Bar lehet, hogy errol nincs meggyozodve, de ugy latszik idejeben lepett le a baratod. Nem irigylem a kovetkezot sem, az is igy fog jarni, vagy meg rosszabbul.


43F

2019. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
De most komolyan: képzeld magad az ő helyébe. 3 év az rohadt sok idő egy fiatal pár esetében és erre hirtelen azt látja hogy nem bírsz ellenállni az első rádgerjedt csávónak, aki ugye "kollégaként" ráadásul továbbra is ott lesz a horizonton és folyamatosan remékenykedni fog a folytatásban. Nincs bizalma feléd többé és ez így fog maradni akkor is ha megbocsát, lehet hogy nem járnál jól a folytatással. Mindenesetre adj neki időt hogy megeméssze a történteket, aztán kiderül hogy változik-e valami
2019. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Mit tegyél? Keress mást. Ő már többé nem fog bízni benned. Te sem tennéd. Állj össze azzal akivel csókolóztál.
2019. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Gondolkodtál volna akkor és nem utólag! Szerintem te is így reagáltál volna ha ő tette volna ezt. Abban a pillanatban neked nem volt elég fontos a párod, és az a három év. Egyetlen csók miatt ellökted magadtól a párodat és a beléd fektetett bizalmát. Ha meg is bocsájt akkor sem fog bízni benned soha többé, és csak egymást tennétek tönkre a féltékenykedéssel. Fogadd el hogy elbasz.tad és ne tedd tönkre mégjobban azt a srácot az önzőségeddel.
2019. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Vállald a felelősséget és tanulj belőle!
2019. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!