Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem lesz ebbol mar semmi? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz ebbol mar semmi? Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Tanacsaitokra,velemenyetekre lennek kivancsi. A helyzet a kovetkezo: van egy ferfi az eletemben akivel immaron 2 eve kb napi kapcsolatban voltam egeszen nyar elejeig ... ugy ereztem mindent megbeszelunk egymassal, nagyon jol kijottunk , volt hogy napokat atbeszeltunk online. En ez ido alatt kint eltem kulfoldon es nagyon ritkan tudtuk osszehozni a talalkozot ezalatt a ket ev alatt. Ereztuk a kolcsonos vonzalmat es nyilvan a szex is szoba kerult sokszor ... ugy erzem nagyon megkedveltem ,mar szinte az eletem reszeve valt annak ellenere hogy keveset lattuk egymast . Majd junius elejen hazakoltoztem es elkezdtunk talalkozni, lefekudtunk egymassal es azota mintha minden megvaltozott volna ... mar nem olyan erdeklodo ,mintha csak a szexrol szolt volna az egesz. Ugy erzem beleszerettem es most nemigazan ertem mihez kezdjek ... letezik hogy ket evig “hulyitett”?


25/N



2019. szept. 4. 17:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz neki kapcsolatra. Csak is szexre, ezt már az bizonyítja hogy néha csak szexelni találkoztatok.
2019. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Felesleges lenne elmondanom neki mit erzek ?
2019. szept. 4. 18:33
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem, ha attól jobban érzed magad, mondd el neki nyugodtan.Vesztenivalód nincs, legfeljebb nem marad benned feszkó, megkönnyebbül a lelked.Én is mindig teljesen őszinte szoktam lenni, és jobban érzem magam tőle, akármi is a reakció.
2019. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
81%
Mond el neki, hogy mit érzel és ennek fejében mérlegeljen. Legyen benned tartás, és ha neked ez a "kapcsolat" így nem jó szép lassan engedd el.
2019. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Mindenkeppen ezt fogom tenni!
2019. szept. 4. 19:46
 16/23 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mivolt!
2019. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Rockarc ***** válasza:
47%

En a nagy kitarulkozassal varnek meg. Inkabb a jovokepet vennem elo. Uljetek le beszelgessetek, es kerdezd meg tole, hogy mit gondol a jovotokrol. Hogyan kepzeli el? Ugye itt mar el kene kezdeni megbeszelni azt, hogyan fog a kapcsolat szintet lepni. Osszekoltozes elsosorban. Haz, kutya, macska, gyerekek? Boven tartotok mar ott, hogy errol mar konkret valaszokat tudjatok adni egymasnak. Es innentol szerintem az lesz, hogy elkezdi kivonni magat, altalanossagot fog mondani stb. Ebbol tudni fogod, hogy milyen komolyan szamol veled.


Valoszinuleg az tortent, hogy maskepp kepzelt el teged. Hajlamos az ember felruhazni a masikat minden jo tulajdonsaggal, amirol nincs ismerete, hiszen annyira jo ember tart. Pedig gyarloak vagyunk, hibakkal. En ezt is megkerdeznem tole, egy olyen felvezetes utan, hogy most, hogy jobban ismer, latja a hibaidat, ahogy reagalsz dolgokra, ahogy eled az eleted ezt el tudja-e fogadni? Lehet, hogy ujra kell gondolnia, es vegulis arra jut, hogy nem szamit semmi, az a csaj kell neki, akit a neten keresztul megismert es happy end. Beszelgess vele, bele kell menni ezekbe a mely temakba, oszinten.


A szerelmi vallomas egy ilyen helyzetben szerintem inkabb ultimatum a masik fele. Amolyan minden mindegy alapon. Akkor tegyel szerelmi vallomast, amikor a masik is ugyanugy erez feled, annak van egy felemelo resze, amikor kolcsonos a dolog. Kulonben meg ott lesztek mindketten leforrazva.


43F

2019. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%

Át érzem.

Volt egy srác, 3 évig nézegettük egymást suliba, fokozatosan kezdtünk beszélgetni fb-on, érezhető volt a vonzalom mindkettőnk részéről. Azt mondta hogy ebből bármi lehet. Találkoztunk, szexeltünk, és azt mondta ilyen jóban még nem volt része de ő most mégse akar komolyat mert az előző barátnője kidobta hirtelen őt és nem tudna megbízni senkiben. (Szexkapcsolat)

De mivel nekem fontosabb lett mint egy sima szexpartner , próbáltam elfelejteni, vagyis még mindig próbálkozom......

Hát akkot azt mondtam soha többé férfit!

Mondd el neki amugy hogy mit érzel, mert valóban könnyebb lesz a lelked.

24 L

2019. szept. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom!

Milyen kutya, gyerek, összeköltözés...???

Szexeltek párszor, és azóta nem jelentkezik, csak válaszol, ha ráír a lány, nem egyertelmű?

A vallomás sem változtat már a pasi részéről semmit, csak a kérdező érdeke, hogy könnyebb legyen a lelke, ne maradjanak benne kimondatlan dolgok.

2019. szept. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Erre abszolut nem gondoltam amit mondotok hogy ne lennem neki eleg jo ... mivel mar regebb ota ismerjuk egymast csak a kulfoldre koltozes miatt elsodort az elet egymastol , annyira ez nem volt zsakbamacska. Inkabb arra gondoltam hogy bekavart egy masik lany vagy hasonlo ... de ha tenyleg ez a helyzet amit mondotok , akkor kicsit megalazo h szexre azert jo vagyok de amugy azt se kerdezi meg mi van velem ... ha tenyleg ezt kell leszurnom belole h nem erdeklem akkor inkabb nem mondok neki semmit mar
2019. szept. 5. 09:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!