Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, tudnátok szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, tudnátok szeretni egy olyan férfit, akinek le kéne hogy adjátok fizetéseteket, és ő abból kiszámolná hogy mennyi pénzre van szükségetek, a mindennapokra?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 19:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Én hallottam hasonlóról, van ilyen sajnos. Férj elvette a fizetését, a nőnek meg 5000 ft ért kellett könyörögnie h magára költhesse, ja és a nőci jól keres. Aki ezt hagyja vhol meg is érdemli.
2019. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
97%

Ő úgy mégis honnan tudná, hogy nekem mennyi pénzre van szükségem a mindennapokra? De úgy mégis. Mindig jönnek váratlan kiadások, másrészt meg nem kötöm minden költésem a párom orrára. Feltöltöm a hűtőt, mindig van otthon tusfürdő meg szappan meg tisztítószer meg ilyesmi, nem nyújtom be ezekről a számlát, nem tudja feltétlenül mindenről, hogy a saját márkás leértékelt termékeket vettem-e, vagy a prémium kategóriás drága holmikat.

A másik meg, hogy minek adnám le neki a maradékot? Ő mit kezd vele? Miért jobb az neki, ha nála van, mint ha én gyűjteném?


Megjegyzem, a NANE honlapján a bántalmazó kapcsolat előszobája/típusai között szerepel a nő saját pénzével való szabad rendelkezésének korlátozása, vagyis már csak ezért sem mennék bele egy ilyen kapcsolatba.

2019. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
16%

#12


De akkor ahol fordítva létezik/létezett az miért másabb? Nem egyformán rossznak kellene lenniük?

2019. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

#13 - sehol sem mondtam, hogy másabb, ezt nem tudom, honnan veszed. Nyilvánvalóan egyik irányba sem elfogadható ez, az ember saját pénze az a saját pénze, amiért ő dolgozott meg és joga van aszerint elkölteni, ahogyan azt szeretné, tökmindegy milyen nemű.

Az más kérdés, hogy mondjuk amikor egy pár közös célokért küzd és emiatt összedobják, amijük van (ún. közös kassza), akkor megbeszélik a költéseiket, de az sem úgy működik, hogy ki van porciózva ki mikor mire költhet. Az ésszerűség határain belül, nyilván, de azért aki közös kasszát vállal szerencsejátékfüggővel vagy ilyesmi, az magára vessen, ha végül a közös megtakarításuk ugrik. Akkor sincs joga elvenni a bevétele teljes egészét, és kiosztani neki a zsebpénzt, mint egy iskolás gyereknek.


És hangsúlyozom, ez mindkét irányba működik, nemektől teljesen függetlenül, nem tudom, miért gondolod, hogy a másik irányba ez elfogadhatóbb lenne.


#12 voltam.

2019. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A másik irányban nem a férfi korlátozása a cél, hanem a feleség elmegy bevásárolni, és megvesz mindent, az alsógatyától a tüsfürdőig, a férfi meg örül, hogy ezekre nincs gondja. De ez nem azt jelenti, hogy nincs beleszólása a kiadásokba, vagy hogy kérnie kell a pénzt, és nem csak elveszi, ha kell.
2019. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

#15


Megosztott házimunkáknál nem a "feleség megy bevásárolni" instant, hanem aki épp ráér. Hacsak nem nyíltan HTB a feleség, de a mai jövedelemviszonyok között egyedül a bankárok és politikusok kiváltsága ez.

2019. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#16:

Nem csak az övék, csak neked nem kötik az orrodra.

Másrészt sok családban nincs megosztott házimunka. Főleg az idősebb generációban. Náluk jellemző az is, hogy a férj leadja a keresetét, és a feleség beosztja: csekket fizet, kaját vesz, gyógyszert vált ki, és mindennel ellátja a Zurát.

Mèg hallgatjhata is, hogy ha nem sikerül 2000 forintból mindent megvenni és félretenni is.


Neked nincs ilyen rokon? Ne viccelj.

2019. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Miért is kéne neki leadjam?

2019. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
26%
Edricus, te drága ember, az első válaszodban leírod, hogy valaki például miért adja le otthon a pénzét.
2019. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem biztos hogy szeretni, de együtt élni megszokásból, és el nem hagyni, azt igen biztos. Beszéltem már itt olyan nővel aki hasonló kapcsolatban van..... Illetve nem csak egyel...
2019. szept. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!