Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a dokimba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a dokimba. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem viccelek:D ma voltam nála először. Elsőre nyilván nem érdekelt, nem a külseje miatt mentem hozzá illetve úgy annyira nem jött be meg nem is figyeltem, nem érdekelt. Beszélgetés közben már kezdett megfogni de csak órákkal később tudatosult bennem, hogy egyfolytában körülötte forognak a gondolataim és nagyon megtetszett. Valamiért a személyisége volt nagyon vonzó, volt benne valami plusz, amit ritkán érzek az embereknél. Ilyen megmagyarázhatatlan és hirtelen nagyon megtetszett külsőre is. Kedves is volt.. Jó esetben már nem találkozunk többet, legalábbis egy jó ideig biztos nem, lehetőleg sokáig, mivel problémát nem akarok. De ha mégis úgy adódna, hogyha már találkoznunk kell szerintetek ezt higy adjam a tudtára, ha mondjuk elkérné a telefonszámom, megadnám!:D Félre értés ne essék, nem 50 éves, 100 kilós néniként várok egy cuki orvos pasira, hanem fiatal, ápolt nő vagyok. ő is fiatal bár úgy 10 évvel idősebb. Na mindegy. Ti mit tennétek a helyemben? Tudom, hulyeseg itt feltenni de annyira nem tudom kiverni a fejemből, hogy itthon már 2 órát beszéltem róla és most meg itt is.. :D Én elhívni konkrétan nem akarom sehova ,merr felek,hogy van valakije. Csak a tudtára akarom adni, hogy nekem tetszik de finoman, mert nem szeretőt keresnék.

2019. szept. 6. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Keresd ki facen,írj rá!
2019. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nincs közösségi média oldala, eddig még legalábbis nem találtam de egy e-mail címet igen. De félek, hogy zaklatásnak venné. Annyira szuper orvos, hogy nem akarnék ciki lenni, hogy többé ne mehessek hozzá, mert szakmailag is elég profinak tűnik..:/
2019. szept. 6. 22:53
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Vagy kockáztatsz és megpróbálod és adsz esélyt a sikerre vagy pedig nem csinálsz semmit és nem lesz semmi.
2019. szept. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Sajnálom szívem, de ebből nem lesz semmi. Az orvosok más emberek, mások, mint bárki. Ezt onnan tudom, hogy volt egy hosszú kalandom is és párkapcsolatom is orvossal. Csak a munka körül járnak, csak a szakma, a gondolkodás menetük is egészen más, túl logikus, túl hideg. Lehet nagyon kedvesek és empatikusnak tűnnek, de ezt a habitust felveszik, egyrészt az egyetemen tanítják külön, hogyan kell a páciensekkel bánni, másrészt elvárás.

Náluk hatalmas a léc, sokat várnak el a párjuktól. A való szimpla életben nem igazán tudnak érvényesülni. Nem érzik magukat jól.


Az orvosod, aki megtetszett neked, nem lehet hogy azért fogott meg, mert egyrészt tabu, S ez izgalmas, másrészt a fehér köpeny... Az baromi szexi tud lenni. Az hogy valaki orvos az ad egy karizmát. Hidd el a pasas civilben teljesen más.

Jobb ha tudod, hogy a legtöbb orvos a nők téren kicsapongó.


Amiket leírtam mind tapasztalatokon alapszanak.

2019. szept. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4, szerintem nem vagy tisztában a szó jelentésével, innentől kezdve ezt a témát le is zártam.

Az orvos tegnap épp civil ruhában volt, ő volt az egyetlen, akin nem volt köpeny. Voltak apróbb "magánbeszélgetések" is. Engem nem érdekel, hogy orvos. Voltam már százezernél. Tényleg a személyisége fogott meg, egyszerűen csak működött a kémia, ennyi. Igazad van abban, amit írsz. De nagyon sok orvosoknak van felesége, párkapcsolata és boldognak tűnik. Bízom benne, hogy nem mind ilyen, nem lehet mindenkit egy kalap alá venni. Nekem is van egy orvos ismerősöm, aki folyton panaszkodik, hogy a párja már nem törődik vele annyira, pedig ő igényelné. Pedig férfi orvos. Nagyon jóképű. De hiába és a köpeny is hiába, soha nem akarnék tőle kapcoslatot de igazából mást sem. Nem ez a mérvadó.

De igaz, vagy kockáztatok és lesz valami vagy nem. Szerintem kockáztatok de még nem tudom hogy adjam finoman a tudtára a dolgot, mert túl konkrét nem akarok lenni. Csak meg akarom ismerni, mert lehet ha megismerem kiderül, hogy nagyon passzolunk vagy egyáltalán nem. Vagy sosem tudom meg egyiket sem.

2019. szept. 7. 08:08
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem felejtsd el. Nem szerelmes vagy, az biztos, ennyi idő alatt nem alakulhatott ki. Alig tudsz róla valamit, nem hiszem, hogy a beszélgetés túl terjedt az orvosi vizsgálaton. A személyisége tetszett meg, de valójában semmit nem tudsz róla, az orvos énjével találkoztál. Nagy a korkülönbség, lehet van valakije plusz etikátlan beteggel kikezdeni. Csinos betege volt már és lesz is.
2019. szept. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Ha annyira profi, ne várd, hogy élni fog a lehetőséggel, ha egy betege felkínálkozik. Azt is levette valószínűleg, hogy hogy néztél rá. Nem te voltál az első.

És szerelem? Ugyan már, kislány. Sértődj be nyugodtan.

2019. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Legközelebb valamilyen szünnap előtt menj, és kérdezd meg ügyeletben lesz-e, h igen, mondhatod, hogy biztos csalódótt a barátnője, ha nem akkor, rákérdezhetsz hogy mivel tölti a szünetet, szintén kipuhatolva, hogy van-e valakije.

Ha nincs, akkor valószínűleg kapcsol, hogy mi a szándékod.

Drukkolok azért ha mások itt nem is. :)

2019. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha ennyire hajthatatlan vagy ebben a témában, akkor egy tipp:


Legközelebb ha mész hozzá, a visit végén csúsztassd neki oda egy cetlin a telefonszámod. Ez egy elegáns célzás:

nem túl nyomulós és elég diszkrét is.



A fehér köpenyes megjegyzést nem szószerint értettem... Arra próbáltam célozni, hogy a foglalkozás maga ad egy kisugárzást, egy igazi karizmát; de úgy látom neked nem erősséged az asszociatív gondolkodás.


Illetve még egy tipp: ha jó foglalkozásod van - olyan amiben lehet karrierről beszélni - akkor dobd fel. A sikeres nőknek szintén van karizmájuk, s ez egy orvosnak kiváltképp imponáló.

2019. szept. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám veszni a dolgot ha ő nem lépett. Ő is tudta, hogy valószínű jó ideig nem lát

Az email címmel csak óvatosan, ha munkhelyi s nem privát email akkor még más is olvashatja.

2019. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!