Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a dokimba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a dokimba. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem viccelek:D ma voltam nála először. Elsőre nyilván nem érdekelt, nem a külseje miatt mentem hozzá illetve úgy annyira nem jött be meg nem is figyeltem, nem érdekelt. Beszélgetés közben már kezdett megfogni de csak órákkal később tudatosult bennem, hogy egyfolytában körülötte forognak a gondolataim és nagyon megtetszett. Valamiért a személyisége volt nagyon vonzó, volt benne valami plusz, amit ritkán érzek az embereknél. Ilyen megmagyarázhatatlan és hirtelen nagyon megtetszett külsőre is. Kedves is volt.. Jó esetben már nem találkozunk többet, legalábbis egy jó ideig biztos nem, lehetőleg sokáig, mivel problémát nem akarok. De ha mégis úgy adódna, hogyha már találkoznunk kell szerintetek ezt higy adjam a tudtára, ha mondjuk elkérné a telefonszámom, megadnám!:D Félre értés ne essék, nem 50 éves, 100 kilós néniként várok egy cuki orvos pasira, hanem fiatal, ápolt nő vagyok. ő is fiatal bár úgy 10 évvel idősebb. Na mindegy. Ti mit tennétek a helyemben? Tudom, hulyeseg itt feltenni de annyira nem tudom kiverni a fejemből, hogy itthon már 2 órát beszéltem róla és most meg itt is.. :D Én elhívni konkrétan nem akarom sehova ,merr felek,hogy van valakije. Csak a tudtára akarom adni, hogy nekem tetszik de finoman, mert nem szeretőt keresnék.

2019. szept. 6. 22:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nyugi, nem fogok megsértődni senkinek sem az anonim kommentjén, senki nem tud rólam semmit, úgyhogy nem veszem magamra a támadásként írt dolgokat sem, abszolút nem érdekel.

Írtak itt azért jó dolgokat is, köszönöm !! 😀

2019. szept. 9. 21:16
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem támadás volt, csak megpróbáltak lerángatni a földre a te érdekedben, hogy ne égesd magad. De vedd annak nyugodtan, majd rájössz.
2019. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2019. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!