Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes vagyok a dokimba?

Figyelt kérdés
minden héten megyek hozzá h állitolag wmi bajom wan,de nincs,és csak azért megyek hozzá,h csak lássam,meg h halljam a hangját!mit csináljak,ha ő 33 éves én meg 13?
2009. jún. 4. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

óóóh djága 1etlenM xerelmes wagyol ??


13 évesen ne a 33 éves doktor bácsi érdekeljen.. semmi esélyed, abszolút.. apád lehetne..

2009. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
xeress ki belőle.
2009. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

és a doktorbàcsi a hàziorvos vagy a nogyogyàsz ( àltalàban a nogyogyi az akibe beleszerelmesedunk mi nok - màrmint némelyik-) ??:D:D


Egyébként màr csak amiatt sincs semmi esélyed, mert orvos és pàciens kozott tilos mindennemu érzelmi kapcsolat, ellenkezo esetben az àllàsàval jàtszik. Màsrészt tutira leveszi, hogy miért màszkàlsz àllandoan orvoshoz, harmadrészt pedig tul fiatal vagy hozzà...

No, ez a véleményem...

2009. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem többé ok nélkül NE menj el hozzá.

És nagyon gyorsan keress egy másik pasit aki korban közelebb áll hozzád.

És persze szellemileg. azaz lehetőleg a srác ne legyen több 5 évesnél.

Úristen, jó, tudom én hogy a szerelemről nem tehet az ember, de gondolom tudod, hogy az orvosod nem jönne össze veled...:)

Próbáld meg elkerülni az orvosi rendelőt, de messzire!

2009. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
81%
Ha valaha is lesz nála esélyed, az csak évek múlva lesz, mert 13 évesen még majdhogynem teljesen gyerek vagy. A te érdekedben pedig remélem, hogy az illető nem pedofil. Amúgy teljesen normális amit érzel. A lányok agyilag hamarabb érnek, mint a fiúk és a sok béna között egy kifejlett férfi érthetően vonzó. Magyarul ne érezd cikinek (csak mert én annak érezném) és ne reagáld túl, mert 3-4 éven belül majd a sok kis bénáért leszel oda. Amúgy meg ha nem akarsz az előttem szóló mellett még sokak szemében kis szerelmes angyalbögyörő, vagy mi lenni, akkor szüntesd be ezeket az álhipochondriás látogatsokat nála.
2009. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
az ilyenek csak akkor tanulnak belőle ha az a kiválasztott idősebb ember egyszer jól megba**za őket, (már bocsánat a kifejezésért) aztán elküldi az anyjába. akkor talán többet nem gondolna ilyenekre. itt látszik hogy tényleg mennyire gyerekek még 13 évesen. apakomplexus még mindig hódít...feltéve ha eleve nem kamu a kérdés
2009. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
sztem előbb a helyesírást gyakorolt
2009. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem pedofil!csak nagyon jol néz ki,és belexerettem!
2009. jún. 4. 21:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy belekszerettél?? BeleSZeretni szoktak..SZ betűvel..az S és a T közti betűvel...magyar vagy gyerek,még táj szólással sem mondják/írják ezt, még a magyarul tanuló külföldiek sem írják így el ezt a szót!!

SZeress,ne pedig Kszeress... mert kiröhög az orvosod amint azt mondod neki,hogy KSZeretlek! -_-"

2009. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak plátói!!

Nőjj fel kislány!!

Az az igazi szerelem, amikor együtt vagy a pároddal és mindketten megőrültök egymásért, majd idővel rájössz te is!

17/L

2009. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!