Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet szeretni es tisztelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szeretni es tisztelni egy olyan embert, akiről kiderult, hogy korabban a saját baratjanak/baratnojenek a párját csábította el?

Figyelt kérdés
Az ilyen múlt nem kizáró ok? Nem szerepelt le vegleg az az ember, aki ilyen csalásra képes?
2019. szept. 7. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Persze hogy lehet, azaltal o mar jobb ember lett, mert tanult belole, tapasztalatot szerzett.
2019. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1# Ezt kifejtened?

Attol hogy lesz jobb ember valaki, ha lenyulja az egyik legjobb baratnojenek a pasiját?

2019. szept. 7. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem nem kizáró ok. Fiatalon sok hülyeséget csinál az ember,vagy életében legalább egyszer. A körülményeket meg úgy sem ismered, vagy nem is hinnéd el. Meg szerintem nem is tiszte senkinek mások felett ítélkezni. Ha te ezt a kérdést feltetted, neked nem lehetséges, ok. Akkor keress mást. De így meg mi a kérdés?

Attól még elfogadhatod, hogy mást ez nem érdekel.

2019. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, de en csak kivancsi vagyok. Es nem erint közvetlenül a történet. Csak érdekel mas véleménye is.
2019. szept. 7. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a körülményektől függ... Pl mikor, miért, tanult e beleőle stb...


32/f

2019. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Elcsábítani csak azt lehet, aki hagyja magát.Mind a két fél hibás volt.

Én nem tudok ilyen embereket tisztelni, de ez én vagyok.Sokan nem foglalkoznak más emberek jellemével, sok minden belefér nekik, főleg a rózsaszín ködös állapotban és a magánytól való félelmükben.Tőlük lehet a leggyakrabban hallani a későbbi siránkozást, hogy velük is megtette az illető.Az ember jelleme adott, és sokan nem hajlandóak tanulni az elkövetett hibáikból, főleg, ha így is kellenek a másiknak.

2019. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Azt próbálom elcsábítani, aki nekem kell.

Teljesen mindegy, szingli, kapcsolatban van, vagy épp a jó ismerős, barát párja. Miért olyannál próbálkoznék, aki nem kell? Csak azért mert szingli?

2019. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!