Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány szemez más fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány szemez más fiúval, ha van valakije?

Figyelt kérdés

Van egy csaj tőlem fiatalabb 20 év körüli. Én 24.

Előfordul, hogy először ő nézett engem én visszanéztem rá és tartottuk kb 2 mp-ig a szemkontaktus. Ez sokszor történt már.


(Nem ismerem. Facebook-on nincs meg és sok minden le van neki tiltva így nem tudom van-e valakije. Viszont eljárogat így haverokkal ide-oda ahogy láttam, de mindig ugyan azokkal a személyekkel. Nem az a bulizós r**anc típus.)


Viszont az is előfordult már, hogy csak elment mellettem és mintha direkt nem akarna rám nézni.


Nekem szimpatikus, de szerintem ő erre rájött már, mert én is ránéztem már sokszor. Egyezik a stílusunk így kívülről.

1. Hülye kérdés, de szerintetek mit akarhat ez a lány?

2. Ti lányok szemeznétek mással, ha kapcsolatba lennétek?



2019. szept. 7. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól, hogy szemez, még lehet pasija. Van, akit ez a szexben se akadályoz.

Az a legegyszerűbb, ha megszólítod. Semmi veszteni valód.

2019. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!