Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok az ember életébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ember életében egyszer jön el az igazi?

Figyelt kérdés
25 éve mentem hozzá a férjemhez igaz soha nem voltam szerelmes belé. Született egy lányunk mindig mellette voltam jobban rosszban soha nem csaltam meg. Míg másfél éve nem találkoztam vele. Soha nem éreztem és éltem át ilyen szenvedélyt szerelmet de még is félek egy kicsit az új élettől. Mindig a családomnak éltem. Őrlődöm nagyon a nagy őt szenvedélyesen szeretem mig a férjemet sajnálom. 40 évesen lehet még az ember boldog? Merjen új életet kezdeni?
2019. szept. 9. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

40-25=15


Valami santit.


Egyebkent 40evesen meg nem keso valtani es a ferjed is talalhatna egy gerinces asszonyt. Win-win.

2019. szept. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, és igen.

Lehetsz még boldog. Mérlegelj...

2019. szept. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Osztok szorzok gyököt vonok= 15 évesen házasodtál össze a férjeddel?

Jó nyilván elnagyolt számokat írtál, de gondolom ő volt neked az első és egyben az egyetlen férfi az életedben.

Persze hogy lehet 40+ évesen is boldognak lenni egy új kapcsolatban. Miért ne lehetne?

Anyám 45 évesen vált el, utána 1 évre rá összejött egy férfivel. Azóta is együtt vannak boldogságban (7 éve)

2019. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen férjhez mentél? Azt hogy csináltad? A gyerek hány éves?


És ezt miért csináltad???

"25 éve mentem hozzá a férjemhez igaz soha nem voltam szerelmes belé"

2019. szept. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna 15 évesen szerelem nélkül férjhezmenni.
2019. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!