Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsal, megbocsátok utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal, megbocsátok utána meg ilyen indokkal szakít?! (több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kapcsolatom a “volt” barátommal eléggé viharos de annál erősebb volt bennem a szerelem.

1000km volt köztünk, de mindig mondta mennyire szeret. Meglátogatott gyakran, és amikot kiment rá 4 napra, elment bulizni, és megcsalt. Nekem ezt az eset után 1 héttel rá mondta el.....

ezek után, én napokig szenvedtem, és szakitottam majd jött a megbántam nem voltam kepben, soha többet ilyet stb stb.

Jó oké, utolsó esély ha mégegyszer megcsinálja 0% esélye lesz.

Látszólag minden tok jó volt, utána hazajött megint és örökös feszkó téma lett nálunk, hogy nem adom meg a Fb jelszavam.

Na most bszki addig a pillanatig amíg nem tudtam a megcsalasrol, megvolt neki a jelszó, majd azonnal megvaltoztattam.

Folyamatosan kérte majdnem mindennap én pedig mondtam nem. Igazából h őszinte legyek megalázónak tartom, hogy ő csal meg és követelőzik, miközben nekem sose volt meg az ő jelszava, és amikor direkt rakerdeztem annyit mondott; vannak dolgok amikről jobb ha nem tudsz, így nem adom meg, de ne értsd félre semmi olyan....


Nem azért nem adtam meg a jelszavam, mert titkolni valóm lett volna hanem egyszerűen azért, mert nagyon rosszul esik, hogy így kovetelozik, amikor igazából nekem lenne okom aggódni.


Szóval a lényeg hogy megint kérte, nem adtam meg. Azt mondta akkor ha nem adom meg vége. És így lett vége.


Nem tudom mit érezzek: én szerelmes vagyok. És nagyon faj ez az egész.


Nem tudom mit csináljak, nem 5 évesek vagyunk de nem is 15 mégis ez a kapcsolat olyan mint vmi tini kapcsolat.


Most le vagyok tiltva és undorító hazug vagyok!


Ti mit tennétek?


2019. szept. 10. 04:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Először is probálj lenyugodni és tiszta fejjel értékelni. Kiszúrás volt a sorstól, hogy az utadba sodorta ezt a p...t. Bár azt mondják semmi se történik véletlenül.

"... De idióta szívem folyamatosan felidézi a SZÉP emlékeket..."

Megcsal a szíved. Ez csak délibáb volt. Talmi csillogás.

Tudom csalodtál és átérzem mit érzel. De tényleg tedd össze a kezed!

2019. szept. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát azt tenném, amit teszek is. Kerülöm a beteg elméket 🙂
2019. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Először is probálj lenyugodni és tiszta fejjel értékelni. Kiszúrás volt a sorstól, hogy az utadba sodorta ezt a p...t. Bár azt mondják semmi se történik véletlenül.

"... De idióta szívem folyamatosan felidézi a SZÉP emlékeket..."

Megcsal a szíved. Ez csak délibáb volt. Talmi csillogás.

Tudom csalodtál és átérzem mit érzel. De tényleg tedd össze a kezed!

2019. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mekkora egy manipulatív s.eggfej már ez a pali (direkt nem férfit írtam)

Jól levezetted logikusan magadnak, ezt ha kell mindig gondold át, ahányszor elgyengülsz: Megcsalt (itt már zéró tolerancia kellett volna legyen), majd előadja a hősszerelmest (manipulál), majd kontrollálni akar azzal, hogy nézegetni akarja a FB-odat (övét persze nem adja ki, még neki áll feljebb), majd mivel nem tudja ezt elérni, előadja, hogy te mekkora hazug sz.ar vagy (manipulál megint).


Amúgy mennyi ideig voltatok ti távkapcsolatban?

Az elejétől fogva gondok voltak? Nehéz elhinni, hogy 5 évet le tudtál húzni ilyen körülmények között.

30n

2019. szept. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az a "normális" hogy fáj a veszteség és ilyenkor a szép emlékek jönnek fel. De ez el fog múlni. Megcsalt, hazudott, kontrollálni akar. Ilyen emberrel nem var rad szép jövő.

Legyél őszinte magaddal, minden további szép emlékre jutna 3 megalázó. Talán jutott eddig is csak nem akarod elismerni. Ez kell neked?

2019. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

De ismerős , mintha én írtam volna ki ezt a kérdést, pontosan mi is 5 évet voltunk együtt....

Hidd el, ezután csak a rosszabbak jönnek.

Nem éri neg újrakezdeni, egyre rosszabb lesz, egyre több mindent meg fog majd engedni magának....

Soha nem fog változni!

Mindig úgy hozza ki a dolgokat hogy te legyél mindenért a hibás!!!!

Teljesen elveszi majd az önbizalmadat, aztán majd ő éli világát!!!

Te meg majd elhiszed, hogy neked ennyi elég, neked ennyi jár....

Ne engedd hogy kontrolláljon!

Én azt csináltam, ha szép emlékek jutittak vele kapcsolatban eszembe, leírtam azokat a rossz dolgokat amiket tett velem.

Sokkal jobbat érdemelsz!!!!

Aki szeret téged, és nem csak saját magát!!!!!!

2019. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak kifogást keresett, hogy szakíts ön. Ő jól akart kijönni ebből a helyzetből. Rád akarta tenni a terhet, hogy te vagy a hibás. Nemcsak megcsalt, de mocsok is volt. Nehogy megbánd a szakítás, lehet még visszajön játszadozni. Tíltsd le és felejtsd el a férget!
2019. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Már akkor lapátra kellett volna tedd végleg ezt a pöccsöt,amikor megcsalt.Örülj,hogy vége.
2019. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm az eddigi válaszokat!

Sokat segített, és erősített bennem hogy ne gyenguljek el, pedig voltak nehéz pillanatok, vannak és lesznek is! Sajna olyan lettem mint valami tini, de meg talán akkor sem voltam ilyen szerelmes! Engem is meglepett ez a hirtelen erős érzelem, először azthittem különleges!

A megcsalas, én sose gondoltam hogy bármikor is meg tudok bocsátani egy megcsalast, mer ő volt az első aki megtette velem, de hat ahogy írtátok, manipulált hős szerelmes.... stb.....

Gondoltam hogy keresni fog, amúgy mindenhol tiltva, de mégis elért, felvettem és mondtam nem akarok beszélni veled, egyszerűen elhatároztam magam, és nem akarok elgyengulni, erre ő megint jól forgatta a szavait, úgy megcsokolnalak stb stb... meg hogy szeret. Kertem hagyja abba és ne hazudjon, neki állt feljebb hogy ő őszinte.

Folytatta mennyire szeret, DE akkor is vége mert nem tud bízni bennem, mert ki tudja kikkel beszélgetek.........

akkor annyit mondtam neki, jó munkát szia.


Annyira tudtam hogy valahogy mindig el próbál majd érni. De most kicsit erősebbnek érzem magam, mint eddig.

2019. szept. 10. 12:02
 20/21 anonim ***** válasza:
Telefonon is le tudod a számát tiltani, tessék megtenni. Te se vagy egy kutya, akit rángathat kedvére, húzd meg a határokat!
2019. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!