Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsal, megbocsátok utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal, megbocsátok utána meg ilyen indokkal szakít?! (több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kapcsolatom a “volt” barátommal eléggé viharos de annál erősebb volt bennem a szerelem.

1000km volt köztünk, de mindig mondta mennyire szeret. Meglátogatott gyakran, és amikot kiment rá 4 napra, elment bulizni, és megcsalt. Nekem ezt az eset után 1 héttel rá mondta el.....

ezek után, én napokig szenvedtem, és szakitottam majd jött a megbántam nem voltam kepben, soha többet ilyet stb stb.

Jó oké, utolsó esély ha mégegyszer megcsinálja 0% esélye lesz.

Látszólag minden tok jó volt, utána hazajött megint és örökös feszkó téma lett nálunk, hogy nem adom meg a Fb jelszavam.

Na most bszki addig a pillanatig amíg nem tudtam a megcsalasrol, megvolt neki a jelszó, majd azonnal megvaltoztattam.

Folyamatosan kérte majdnem mindennap én pedig mondtam nem. Igazából h őszinte legyek megalázónak tartom, hogy ő csal meg és követelőzik, miközben nekem sose volt meg az ő jelszava, és amikor direkt rakerdeztem annyit mondott; vannak dolgok amikről jobb ha nem tudsz, így nem adom meg, de ne értsd félre semmi olyan....


Nem azért nem adtam meg a jelszavam, mert titkolni valóm lett volna hanem egyszerűen azért, mert nagyon rosszul esik, hogy így kovetelozik, amikor igazából nekem lenne okom aggódni.


Szóval a lényeg hogy megint kérte, nem adtam meg. Azt mondta akkor ha nem adom meg vége. És így lett vége.


Nem tudom mit érezzek: én szerelmes vagyok. És nagyon faj ez az egész.


Nem tudom mit csináljak, nem 5 évesek vagyunk de nem is 15 mégis ez a kapcsolat olyan mint vmi tini kapcsolat.


Most le vagyok tiltva és undorító hazug vagyok!


Ti mit tennétek?


2019. szept. 10. 04:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ne idézzél fel semmit sem vele kapcsolatban magadban! Ennél már tarthatnád magad többre! Tényleg egy olyan kell aki megcsalt és utána még érzelmileg zsarol is?Mennyen az ilyen jó messzire...
2019. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!