Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mennyi időbe telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi időbe telt túljutni egy viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés
Akár történeteket is szívesen olvasok.
2019. szept. 18. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a viszonzott szerelem mulasztja.
2019. szept. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mennyi idő volt mire újra szerelmes tudtál lenni?
2019. szept. 18. 02:04
 3/10 anonim ***** válasza:

2 eve

Es meg mindig tul sokat jut eszembe

2019. szept. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rövid, mert már rutinos vagyok benne.
2019. szept. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-4 év
2019. szept. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 és fél év.Amikor újból szerelmes lettem.
2019. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-4 év nekem is, eddig kettő ilyen volt.

az első az elejétől fogva teljesen reménytelen volt, már akkor is volt barátja, amikor beleszerettem, és azóta is együtt vannak, már több mint tíz éve, ha jól számolom. hamarosan össze is fognak házasodni.

a másodikkal (egy sok-sok éves családi barátságnak köszönhetően) gyakorlatilag azóta ismerjük egymást, amióta megszülettünk, rengetegszer voltunk együtt családi nyaralásokon és hasonlókon. ilyenkor jól elvoltunk egymással, de sokáig semmi komolyat nem éreztem iránta. aztán, amikor mindketten 19 évesek voltunk, gyakorlatilag egyik hétről a másikra egyszer csak beleszerettem. próbáltam elnyomni magamban, de nem sikerült, végül bepróbálkoztam nála, de vissza lettem utasítva. pár hónapra rá összejött az egyik legjobb barátommal, de fél év múlva szét is mentek. én ekkor még mindig nagy erőkkel próbáltam elengedni és elfelejteni, végül ez pár hónapja sikerült teljesen (legalábbis most így gondolom). a lány pedig közben egy évet Németországban tanult, és ott összejött egy... atomfizikussal. :D

2019. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hamar. Aki nem akar, azt én is leszarom.
2019. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 árokpart ***** válasza:
Soha.
2019. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy még így 13 év után sem sikerült teljesen.


Próbáltam elnyomni az egészet, nem gondoltam rá. Elteltek évek, amíg nem is nagyon jutott eszembe. De minél több idő telt el, annál erősebben tört felszínre a semmiből, hogy mennyire nagyon hiányzik... És minden alkalommal rosszabb lett.


Nem tudom, valaha el fog-e múlni ez az érzés, de azt tudom, hogy ez már nem szerelem.

2019. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!