Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kapcsolat elején mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat elején mindenki ennyire tapadós?

Figyelt kérdés
Sok idő után végre összejöttünk, aminek nagyon örülök, viszont nem élünk még együtt, és mindig felkerül a összeköltözés téma, nincs egy perc nyugtom a telefontól stb... 5 percenként hiányzok meg ilyesmi, örülök neki, hogy figyelmes párom van meg minden, de, hogy kellene "puhán" vegyél visszát közölni a másik féllel ? ötlet

2019. szept. 23. 19:01
 1/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nem vagyok tapadós típus, s ez az első perctől kezdve sem jellemző rám. Nekem kellemetlen érzés lógni valakin egész nap, nemhogy a másiknak. Vannak nekem is privát elfoglaltságaim, teendőim, ami idő alatt nélkülözni tudok bárkit. Én sem tudnék elviselni valakit úgy, hogy folyton a nyakamon csimpaszkodjon.
2019. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki ilyen, különben most is egyedül lennék.. :) Szerelmesen sem bírom a tapadást. Szerintem adandó alkalommal, élőben, próbáld meg vele megbeszélni, valahogy úgy, ahogy ide is leírtad. Hiába szereted, nem tudsz mindig vele foglalkozni, kérd meg, hogy ne írjon félóránként, hanem inkább este telefonáljatok hosszabban, vagy keress más olyan kompromisszumos megoldást, ami neked is megfelelne és javasold neki azt, ne úgy tűnjön, hogy le akarod rázni. A finom őszinteség lesz a legcélravezetőbb.
2019. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez beteges. Nagyon kuplungos a csávód.
2019. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Elvileg örülnöd kéne, meg visszatapadni.
2019. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen nyilván. Finoman ajánlj fel neki valami mindkettőtöknek jó megoldást a kommunikációra.
2019. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te vagy férfi. Megoldás: NyúlCipő!
2019. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Miből gondolod, hogy ő a férfi?

Szerinted csak nő lehet ilyen matrica?

Nekem volt szerencsém ilyen pasihoz, bár nem tartott sokáig a kapcsolat (nem csak emiatt, leginkább mert nem éreztem azt, amit kéne, lehet, ezért is zavart a túlzott figyelmessége... Vagy minek nevezzük ezt... )

2019. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!