Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy várjak vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy várjak vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit pár hete ismertem meg, folyamatosan ő kezdeményezte a beszélgetéseinket, nagyon szimpatikusnak és aranyosnak tűnt számomra, szerintem meg is kedveltem és úgy éreztem hogy ő is engem, csak annyi a baj, hogy amikor találkoztunk, igen ott aludtam nála, ez mind szép és jó de "nem történt semmi" úgy vettem észre hogy kedvel engem, de ő úgy érzi előző kapcsolatán nem lépett még túl, én segítenék neki, de azóta hogy találkoztunk alig akar írni már most mondhatjuk azt hogy nem is ír vissza...sok embertől hallottam ezt azt hogy miket gondol rólam és jókat, de hát nem tudom így hova tenni, én írtam neki hogy miért nem ír, vagy ha baja van velem mondja meg, de semmi reakció, sokat ajánlották hogy hagyjam a fenébe, mert lehet megijedt attól hogy sokat írtam neki és "rá nyomultam" vagy várjak egy kicsit és hátha magától rám ír ebben eléggé kételkedem hogy írni fog

#Szerelem-probléma
2016. jan. 27. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelművé tetted számára, a szándékaidat. Hagyj kis időt/teret neki.
2016. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én fogok is, de a kételkedés még mindig bennem van hogy úgysem fog írni még ha békén is hagyom, de felzaklatni sem szeretném
2016. jan. 27. 19:55
 3/13 anonim ***** válasza:

Uhhh, mintha csak én írtam volna ki a kérdést! :) :/


Nálunk csak annyi a különbség, hogy ugyan úgy beszélünk, csak állítása szerint nem érezte azt a pluszt, amit kellett volna. (de szerintem ez nem minden esetben alakul ki egy találkozás után)


Ha gondolod beszélhetünk privátban is egy kicsit, mert megmondom őszintén, hogy engem már kicsit kimerít ez a bizonytalanság és nagyon nincs is kivel megbeszélni a dolgaimat...:S

2016. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Blade Bone ***** válasza:
Bocsi, de szerintem te azon nem tudsz segíteni, hogy túllépjen az exén.. Legalábbis így nem. Segíthetsz neki visszaülni a nyeregbe ha ő is szeretné, de attól még nem fogja elfelejteni a múltat. Ehhez idő kell, na meg kell az a bizonyos szikra is..
2016. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Blade ebben teljesen igazad van, de most tudom a múltját nem változtathatom meg, de ha nem is igazán foglalkozik vele senki és csak a munka van neki nem tudom hogy tudná ezt egyedül nem kevés éve megy ez szegénynek, én inkább abban pártolnám hogy legyenek boldog pillanatai és hátha nem fordul magában, bátorítani szeretném hogy érezze magában azt hogy neki igen is van elég ereje ahhoz hogy túl tegye magát
2016. jan. 27. 20:32
 6/13 mikeXxX ***** válasza:
Csak egy kérdés mert ez sok nő eljátssza itt , mikor írtál neki tegnap ? Merthogy ez nem volt világos számomra . Egyébként valószínűleg idő kell neki és kis változás az életébe !
2016. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tegnap délután, ma meg véletlen írtam neki pedig nem akartam , mert valaki be trollkodott a telefonomba...:/ hát lehet kell neki változás mert nem sok újjal találkozik nap mint nap
2016. jan. 27. 22:11
 8/13 Blade Bone ***** válasza:
Ez kicsit furán hangzik egyébként, mert azt mondod, hogy tök kedvesnek meg aranyosnak ismerted meg pár hete, plusz hogy ez a szakítás az exével már több éve történt.. Na most hogy ha ezek után veled kedves volt és stb, akkor nem hinném, hogy ennyire bezavarna az a múltbéli kapcsolata, hacsak nem lelkiztetek erről egész éjjel.
2016. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem lelkiztünk erről, ő mesélte el nekem, nem értettem még őt akkor sem, mert mikor vitt haza akkor is rossz kedvű volt, ami rám is kihatott mert láttam rajta hogy nem tette magát túl a régi múlton :/
2016. jan. 27. 22:59
 10/13 Blade Bone ***** válasza:
Akkor lehet, hogy sok megválaszolatlan kérdés van még benne az exxel kapcsolatban. Sokszor hozta fel ezeket a dolgokat mikor mellette voltál? Sokat panaszkodott? Lehetséges hogy csak egy barátra van szüksége.
2016. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!