Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsra lenne szükségem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem hogy mit tegyek vissza fogadjam vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
van egy barátom 3 hónapig voltunk együtt, de a sok vita után azt mondta hogy legyünk inkább barátok utána mint barátok beszélgettünk majd 2hétre rá kb hogy azt mondta hogy legyünk barátok azt mondta hogy túlságosan is fontos vagyok neki és nem tud ugy tekinteni rám mint csak barátra. Sajnos nem találkoztunk még azóta de nem tudom hogy elhigyjem e neki amit mond mert nem igazán beszélgetünk csak pár mondatot naponta.

2014. febr. 21. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

1. kérdés: te mit érzel iránta? Mert ha nem szerelmet, akkor hagyd a fenébe őt.

2. kérdés: biztos, hogy egy olyannal akarsz összeállni, aki olyannyira nem biztos az érzéseiben, hogy egyszer kidob, utána meg újra jaj de szeret?

2014. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen szeretem őt de nem tudom ő mit érezhez
2014. febr. 21. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:

A pasik hulyek , sokszor nem tudjak mit akarnak . Van,hogy akkor erzik a tars hianyat,amikor mar nincs melletuk ,de meglehet,hogy csak maganyos es Te vagy keznel .. Lehetetlen jo megoldast javasolni , ha visszafogadod es megsem lesz jo,akkor nagyon szenvedni fogsz , ha nem fogadod vissza akkor folyamatosan azon fogdz gondolkodni,hogy akar jo is lehetett volna ..


Voltam mar mindket helyzetben, szerettem az exemet es szerettem ezt az erzest is .. Donts sajat belatasod szerint :)


38/F

2014. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!