Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig szeretem az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem az exem, ti hogy léptetek túl?

Figyelt kérdés
Hogy felejtettétek el? Az ismerkedés sem megy szóval ez nem opció jelenleg!
2019. szept. 29. 20:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy. Ismerkedtem, jártam is másokkal, de valahogy nem volt az igazi senki mással, mert ő hiányzik a hibákkal, mindennel együtt. Azt mondják az idő segít.. hát, nekem ez nem jött be. Úgy gondolom, ha igazán szeretünk valakit sosem leszünk túl rajta úgy igazán. Egyszer biztos eljön az a pont, hogy már nem fáj a szíved, de hogy elfelejtsd.. az lehetetlen.
2019. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%
Amikor dobott az általam bálványozott pasi, belül nagyon fájt, de mivel az élet megy tovább, ezért pasizgattam. Addig műveltem ezt a dolgot, míg össze nem jöttem jelenlegi élettársammal, akivel jól megvagyunk. Az a pasi meg azóta is egyedül él. És már nem kéne.
2019. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Csak én nagyon szeretem őt, lassan 2 éve vége de egyszerűen még csak az ismerkedés sem megy :(
2019. szept. 29. 20:43
 4/30 anonim ***** válasza:
Miért nem megy az ismerkedés? Ha viszonylag rendben vagy önmagaddal akkor azért már kellene lennie valami eredménynek.
2019. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Meddig voltatok együtt? Nem mindenki tud gyorsan túllépni. Főleg nem akkor, ha sok ideig tartott. Esetleg nem tudod, hogy ő hogy van veled?
2019. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Neki van már más?
2019. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
54%
Én nem rég szakítottam, egy nárcisztikus pasival. Borzasztó gyötrelem, mert nagyon rossz volt sokat szenvedtem, tudom, hogy nem szabad engednem az ostromlásának, de mégis iszonyú űr van bennem. Állandóan képzelgek róla, de igyekszem felrázni magam, hogy nehogy úrrá legyen rajtam az álmodozás. Mit rontottam el, miért nem voltam jobb hozzá, iszonyat. Aztán arra gondolok, hogy meg sem érdemelt, amit mindenki mondott már rég, csak nem hallgattam rájuk. De bízom az Úrban előbb utóbb könnyebb lesz.
2019. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
7-es ugyanez. Kidobott 2 éve és indig nem találom a helyem, holott megcsalt az exével, flörtölgetett nőkkel, más exeivel és rohadtul elhanyagolt...
2019. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Kivételesen én vagyok a pasi, majdnem 8 éves kapcsolat volt.
2019. szept. 29. 21:04
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 8 év rengeteg, nem is csoda.
2019. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!