Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30 as pasik ezt miert csinalta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as pasik ezt miert csinalta?

Figyelt kérdés

Szoval a kollegammal kolcsonosen vonzodunk egymashoz, de vannak napok amikor atnezunk egymason latvanyosan (tok gyerekes, nem tudom miert van).


Tegnap uldogeltem a recepcion, szunetben olvasgatva, amire lejon a srac a laptopjaval konferencia beszelgetest folytatni es leul a velem szemben levo fotelben.


Szamok meg statitszikak ropkodnek es hirtelen megszolal a pasinak akivel beszel, h “ x.y mondta hogy nem kellett volna meghazasodnunk.


Barmelyik targyaloba beulhetett volna, de nem.


O is hazas, en is, nyilvanvalo vonzalmon kivul es beszegeteseken, hulyeskedesek, szemezesen, egymas segitesen (munka) kivul meg semmi nem


Kerdes: ezt miert csinalta?


2019. okt. 4. 20:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
9-es: az nem en voltam.
2019. okt. 4. 22:51
 12/19 A kérdező kommentje:
10-es, de volt ket ures targyalo plusz van sajat irodaja.
2019. okt. 4. 22:52
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Edesem, nem vagy 16 - biologiailag. De veled egykoru no leven igy erzem ez nagyon gyerekes szint.

Kicsit kapd mar ossze magad...

2019. okt. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

Cselesen ugyanazt csinálja, mint ti nők szoktatok.

Jómagam is szoktam ezt a módszert alkalmazni, tudnod kell mire gondolok. ;) 36F

2019. okt. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Annyira 20 éves a stílusod azért kérdeztem.

viszont ez játék csak hogy tudd max (nagyon max!!) szexelni akar. ne képzelj bele többet!

2019. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Utolso: a legviccesebb hogy mindenki aki ramnez azt hiszi, hogy 28 vagyok amikor pedig elkezdek beszelni akkor ez a szam mentalisan tovabb zuhan. Katasztrofa.


Igen, Tudom hogy ez egy jatek leven nekem o csak szexre kell -ennek forditottjaban nem vagyok biztos- es tudom, hogy allatira nem kene belemenni mert kollega, es van egyfajta uralkodasi hajlama. Masreszt gyerekes, az egesz karaktere olyan mintha valami 20 eves kolyok lenne a rajongasaval, gyerekes attitudjeivel (nem viccelek, ahogy beszel, rohogcsel, gesztikulal,) ilyet erett ferfiak nem csinalnak.


Rajottem, hogy engem ez a gyerekessege vonz mikozben pontosan tudom, hogy ebben a korban nem valami jatszoteret kene kialakitanom az eletemben, hanem inkabb felnoni.


Nem tudom, hogy mas nok hogy vannak ezzel de igy 30 felett a negyvenes pasikat elkezdtem oregnek erezni, mert mindent tul komolyan vesznek. Felelosseg meg ilyen dolgok, mindig aggodnak valamin, keptelenek a spontaneitasra (tehat en kitalalom csutortokon hogy menjuk Portofinoba a hetvegen es akkor erre a reakcio: ez tul gyors, erre a hetvegere mast terveztem etc.


A ferjemnek mondtam, hogy utazzunk egy evig a fold korul mert miert ne, de akkor jott h karrier blah blah. A srac a munkahelyemen pedig pont olyan laza mint en, a multkor kitalalta egy nap alatt h o elhuz a hetvegere Liszabonba es ennyi-ilyen egyszeru.


Egyebkent a srac kulsoeg semmi extra, de amikor elkezd mosolyogni elolvadok. Probal szemezni folyamatosan es mindig ott van ahol en stb.

2019. okt. 5. 12:22
 17/19 anonim ***** válasza:
59%
Keress egy jó pszichiátert! Nem kicsit vagy beteg.
2019. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
56%

Azért ez erős utolso

unatkozol az a baj

Igen oké tök jó hogy fiatalos vagy, én is 40 fele 25nek néznek de nem a kommmunikációm meg az érzelmi intelligenciám miatt :)

úgy mesélsz mint én 16 évesen...........

Hnnan veszed hogy vonzódik hozzád?

2019. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért a szerelem kategóriába raktad?
2019. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!