Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes belemenni barátságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belemenni barátságba a lánnyal annak reményében hogy később több leszünk mint barátok?

Figyelt kérdés
Ti belemennétek így egy barátságba hogy már most többet éreztek iránta? De ő nem érez így, mégis elfogadjátok a barátságot csak azért hogy hátha egyszer megtetszel neki
2019. okt. 7. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

nem. lanykent ha egyszer valakire nemet mondtam, akkor nemet mondtam. kiveve ha pl valami drasztikus valtozas megy vegbe, pl 120 kilorol lefogy 75re.. (bar igazabol az en parom anno kover volt, es kepek alapjan meg dagin is tetszett volna nekem... bar o olyan egyenletesen hizott, nem csak nagy hasa volt vagy ilyesmi)

csak frusztralt leszel ettol es elobb-utobb kibuksz a lanyra, aki pedig egyenes volt veled.

2019. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem.A valóság nem olyan mint a szappanoperák.
2019. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Simán lehet, sok ilyen sztori van.
2019. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag esélytelen.

A nők kiszagolják a férfiak immunrendszerét, az pedig nem fog változni benned soha az életben.

2019. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hagyom inkább akkor. Majd talán egyszer megkeres
2019. okt. 7. 18:17
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

De gyűlölöm, mikor egy srác csak ezért kezd el velem barátkozni. A hátha miatt! Nem ám azért, mert esetleg a másik fél (nő) _személye_ az érdekes.

Egyébként azonnal érződik. Én általában eltávolítom magam mellől az ilyen férfiakat rövid úton, mert marhára elegem van abból, hogy egy pasival se lehet barátkozni, mert rögtön az van hogy máris szerelmes/vinne ágyba, vagy azért barátkozik hátha egyszer több lesz. Pusztán a barátság kedvéért nem lehetne...?

2019. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem, mert többet érzek iránta és rosszul esik ha ő nem
2019. okt. 7. 18:21
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nem fog megkeresni. ne altasd magad. ez ennyi volt. keress masik csajt.
2019. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És ha barátkoznál vele, akkor később lehetne több is? Vagy nálad a barát örökké barát marad?
2019. okt. 7. 18:25
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keress mást és ha majd kiszerettél belőle, barátkozhatsz vele.

Volt már korábban olyan srác barátom, tényleg nagyon jóban voltunk és kiálltunk egymásért, aki úgy kezdte, hogy hátőfúdeszerelmesbelém. Elhajtottam, segítettem neki barátnőt találni és utána már tényleg végre csak barátok voltunk.

A fő kérdés, hogy érdekel-e emberként ez a személy vagy csakis nőként. Ha csak utóbbi, akkor tipli van és ne nyaggasd. Ha esetleg előbbi, akkor tartsd kordában és irányítás alatt az érzéseid, nem lehetetlen dolog. És közben keress más partnert.

2019. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!