Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után múlik el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után múlik el egy viszonzatlan szerelem?

Figyelt kérdés

Egy éve hogy szerelmes vagyok egy kollégámba. Ő nem tud róla. Senki nem tud róla. Barátok vagyunk csak.

12 éve párom van. Szeretem. Ismerem. Nagyon-nagyon sok mindenen keresztül mentünk már együtt. Kicsit megromlott a kapcsolatunk, bár ő nem így látja. De dolgozunk rajta. Vagyis próbálunk.


Ezzel a kollégámmal nap mint nap együtt dolgozunk. Alig várom, hogy reggel meglássam a mosolyát. Halljam, ahogy köszön. Ha nem találkozunk egy napig sokat gondolok rá. Ha úgy van, hogy 2-3 napig ellentétesen dolgozunk (ami ritka), rendesen hiányzik.

Meddig fog ez még tartani? Ez csak egy kémiai folyamat az ágyban. Gondolom más is volt már viszonzatlan szerelmes. Meddig tartott?


2019. okt. 7. 22:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kémiai folyamat az agyban*
2019. okt. 7. 22:37
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem fél éve tart. Segít egy picit, ha nem vagyok a közelében. Mondjuk neked rosszabb, mert a kollégád, így elkerülhetetlen a találkozás, de mégis kordában tudod tartani az érzéseidet, ha akarod.. és ha fontos még a jelenlegi kapcsolatod.
2019. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Határolódj el tőle, mindenhogy.. és próbálj meg legközelebb semmit nem érezni olyanok iránt akik semmibe vesznek.
2019. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 árokpart ***** válasza:
100%
Nekem 15 éve. Kérdező sajnos ne reménykedj soha sem fog elmúlani.
2019. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem tudok elhatárolódni tőle. Legalábbis annyira amennyi ék hatása lenne. A munka miatt. Meg nem is akarok. Szeretek vele lenni.

Nem vesz semmibe. Nem tudom miért írta valaki. Barátok vagyunk. Igaz, ő mindenkivel kedves. Ezt, meg hogy ki iránt mit érzünk nem lehet szabályozni. Ha lehetne nem itt tartanék.

Nem akarom tönkre tenni 12 év kitartását, munkáját. Nem akarom megbántani a párom.

Próbálom elnyomni az érzést. Mostanában volt 1-2 flörtölős beszólása poénból. Úgy érzem meghalnék egy csókjáért. Vagy legalább megölelhetném. Ilyenkor szoktam mantrázni, hogy "ő nem szeret téged, ő nem szeret téged!!!"

Előbb-utóbb ennek enyhülni kell nem? Mennyi idő még?

2019. okt. 7. 23:07
 6/12 A kérdező kommentje:
Hű, Árokpart! És napi kapcsolatban vagytok? Ugyan olyanok az érzéseid azóta is?
2019. okt. 7. 23:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Nekem fél éve tart, mint írtam, és én is eszméletlenül vágyom egy ölelésére és/vagy csókjára, de nem lehet. Mert esetemben ő van kapcsolatban, én pedig független. Sokszor gondolok inkább a párjára, bár nem ismerem, de azt szoktam képzelni, hogy ott áll mellette, azért hogy kiszeressek belőle. Arra is gondolok, hogy ő nem viszonozza az érzéseimet, fogalma sincs arról, milyen szenvedés vele beszélnem úgy, hogy figyelnem kell a szavamra, nehogy olyat mondjak, vagy egyáltalán figyelni tudjak arra amit mond, és ne vesszek el a tekintetében. Rohadt egy állapot, de tudom, hogy mi a helyes út. Lehet most kicsit beledöglök, de szeretném, ha a lelkiismeretem tiszta maradna.
2019. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a baj a viszonzatlan szerelemmel, hogy nem a konkrét emberbe vagy szerelmes, hiszen nem is ismered. Amibe szerelmes vagy az egy tökéletes ideálkép amit magadnak teremtesz róla, de a valós tulajdonságaihoz nem sok köze van. Emiatt mivel a számodra "tökéletes" tulajdonságokkal ruházod föl sokkal nehezebb elfelejteni.
2019. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8# ez nem igaz. Én is ebben a cipőben járok és azért szeretem, mert megismertem. Nem csak a külső miatt, hanem a mosolya, és maga az ember az, aki számomra tökéletes.


Kérdező: sose múlik el. Lehet, hogy ha nem találkoztok, akkor enyhül, de egy újabb beszélgetés újra hozza az érzést. Másfél éve csinálom, szinten ugyanígy és titokban.

2019. okt. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lassan már egy éve tart.3 hónapja nem látom mert elhelyezték és csak néha telefonon beszélünk.Barátok vagyunk és tudja,hogy mit érzek iránta.Katolikus pap.
2019. okt. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!