Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor múlik el az iránta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el az iránta érzett szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ,akivel lefeküdtem májusba. Sajnos én többet kezdtem el iránta érezni. Egy ideig még tartottuk a kapcsolatot,de ez olyan baráti féle volt az ő részéről. Meg később rájöttem csak szórakozott velem. Még egy ideig keresett ,de nem akartam vele beszélni. Mikor fogom elfelejteni végre?
2019. okt. 8. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
A nők szex után elkezdenek kötődni, akkor is ha tudják hogy csak 1 alkalom volt. Nem lehet tudni mikor fogsz ezen túllépni. Én is alig bírom elfelejteni a volt barátnőm, de fel a fejjel, majd jön másik. 30F
2019. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem szerelem. Majd elmúlik, ha nem ragaszkodsz ehhez a semmihez.
2019. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!